Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy komoly kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy komoly kapcsolatotok, és szeretitek egymást, évek óta együtt tervezitek a jövőt. Majd szakítotok azzal az indokkal hogy "fiatal vagyok, és még élni szeretnék". Nem féltek hogy lehet hogy soha többet nem találjátok meg az igazit?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem csináltam ilyet ezért nem
2013. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Benne van a pakliban, de nem hiszek abban, hogy CSAK egy ember van nekem rendelve. Ha egyszer találtam olyat, aki "megfelelt az elvárásaimnak", akkor biztos van még olyan hal a vízben másik is ;)
2013. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tettem volna, csak fiatalon 20 év körül lehet megtalálni az érdek nélküli szerelmet.

Később mindenkit a pénz érdekel, hogy mit értél el stb.

Szerencsések akik már középiskolában megtalálják az igazit és vele maradhatnak.

2013. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben, és nagyon nem bántam meg! Ugyanis utólag jöttem rá, hogy akivel 18 éves koromban összejöttem, és igazinak hittem, attól még sokkal igazibb is van, és egyáltalán nem is illettünk össze, csak úgy tűnt...
2013. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!