Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen embernek lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen embernek lesz valaha is valakije?

Figyelt kérdés

Viszonylag fiatal vagyok ehhez a topichoz de technikailag felnőtt vagyok, de nem ezért írok ide hanem mert én komoly emberekhez szeretném eljuttatni az írásom és a történetemet, kitettem egy hasonlót a tini topicba és hát közel sem értelmes válaszok érkeztek vagy olyanok amikre számítottam, ezért szerencsét próbálok itt.

Még soha nem volt barátnőm, ami azért ennyi idősen már azért zavarja az embert, "hogy miért?" Én fiúiskolába járok itt nincs lehetőség ismerkedni, egyébként meg nem is járok így el bulizni meg nem is vagyok az a típus. Tehát lehet ez az egyik oka annak, hogy nincs kapcsolatom az ellenkező neműekkel. Őszintén, én magamat komolynak tartom, aki nem csak ilyen egy éjszakás kalandokat keresek hanem komoly lányokat, amikből meg alapból kevés van. Ilyen korban mindenki kiélni akarja magát bulizni és nem tudnak megmaradni senki mellett (legalábbis osztálytársaimnál ezt látom, bár ők bulikban ismerkedtek, és ezért sem szeretnék ott, mert ott kevés a komoly ember, komoly tervekkel) De akkor hol? A magamfajták nem nagyon járnak sehova.. Van pár barátom a suliban azzal nincs gond, de olyan igazi "legjobb barát" akivel bármiről beszélgethetek, akivel komoly témákat feszegethetek, vagy csak úgy lehetne lógni, kimozdulni nincs. Ezért is eszméltem rá, hogy valamit csinálni kéne és egy párt kell találnom magam mellé, aki hasonlóan érez és ilyesmi igényei vannak.

Az ismerkedésben még eléggé megnehezíti a dolgomat a magasságom, nem vagyok valami magas 162 cm. Igaziból ez is egy kizáró ok, mivel nem akarok feltűnőén magasabb lány, mert kényelmetlen érzés mikor egy nő magasabb nálam, ezt nem tudom elmagyarázni..

Igaziból mikor suliba járok nagyjából 1 órát utazok itt Budapesten és nyilván mindig nyitott vagyok és keresem a szemkontaktust, nézem ki bámul vagy adna-e jelet de semmi, így meg nem akarok oda menni, hogy levegőnek néz és érdeklődést nem mutat. Így félnék és soha nem mennék oda, ha adna jelet akkor természetesen de ilyen még egyszer se volt.

Most valószínű sokatokban felmerül a kérdés, hogy csak ennyi? Alacsony és nem nagyon jár el bulizni, teljesen normális meg minden, legyél magabiztos menjél oda próbálkozz lesz valami. De ez nem így megy és ilyen sablon dumákat ne is írjatok, hogy "menj ki az utcára" vagy "ne itt sajnáltasd magad" mert hasonlókat kaptam meg az előző kérdéskiírásomnál.

Kicsit írhatok magamról pár tulajdonságot mert lehet abban majd ti meglátjátok mi is a hiba velem. Szóval, az osztálytársaim azt mondják kedves és vicces vagyok én magamról azt gondolom, hogy érdeklődő, vidám és nyugodt,türelmes (nem vagyok se az az aggódó típus és nem is lehet nagyon kihozni a sodromból), figyelmes és hűséges(tudom milyen nehéz egy ember bizalmát "elnyerni" ezért meg is becsülöm ha valaki ezt megteszi és sose árulom el bántom meg). Írok pár negatívat vagyis ami számomra negatív: Csendes vagyok, alapjáraton nem nagyon beszélek csak ha kérdeznek, lusta vagyok legtöbbször, visszahúzódó, embereknek nehezen nyílok meg és engedem be az életembe.

Nos, akkor így összegezve, mi a baj velem? Miért nem sikerül nekem találnom egy hozzám hasonlóan értelmes,intelligens lányt aki nem bulizik és szeret beszélgetni? (és nem csak az egyszavas válaszok mennek meg az érdektelenség)

Bocsánat, hogy kicsit hosszabb lett, én álltalában ilyeneket írok mert van véleményem (mai világban ez is ritka) és kitudom fejteni magamat egy hosszabb formában is. Sokan nem szeretnek emiatt és végig se olvassák a leveleimet és csak annyit válaszolnak "Aha na az jó" tehát igen sok az érdektelen ember és nem mindenki szeret érdemben kommunikálni. Mindenesetre köszönöm szépen mindenkinek aki végigolvasta! :) További szép napot nektek! :)


18/F



2018. aug. 2. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

Nagyon kedves személyiségnek tűnsz, és intelligensnek.

Hogy alacsony vagy, az csak egy dolog, nem egy olyan alacsony srácot ismerek, aki után meg voltam veszve tini koromban, - bár én sem vagyok egy égi meszelő, de nekik mondjuk azért elég helyes arcuk volt, vagy nagyon nagy dumájuk.

Ha helyes vagy, akkor nem baj, ha alacsony vagy, az én barátnőm most ment hozzá a 155 cm-ével egy 162 cm-s pasihoz, pont néztem a képeket, mint egy Hollywoody pár, olyan jól mutattak. A képeken nem látszik a magasság:-)

De az, hogy nem jársz el sehová, sajnos nem jó út. Beszélgetek itt néha akár privátban is fiúkkal, akik szenvednek, elmúlik a sulis időszak. és várnak, várnak.Van, akinek a koliban egyetem alatt volt barátnője, van, akinek még gimis korában volt barátnője, de utána, ha olyan a munkahelyük, (kettő ilyen is van) ahol nincsenek nők, akkor évekre, hosszú, hosszú évekre be tud fagyni a levegő körülöttük.

Az a helyzet, s igaz egy főképp egy zárkózottabb emberre, hogy a sulis idők után nehezebb a helyzet. Ott vannak a céges bulik, tudod, ha addig nem voltál baráti társasággal eljárós, beülős, egy sört megivós, stb. akkor utána sem lesz SEMMI.

Az utcán nagyon nehéz ismerkedni, nagyon, pláne egy hozzád hasonló zárkózott fiúnak.

Az internet van, de állítólag manapság az is reménytelen, ha valaki nem néz ki extra-extra jól, hogy minden nő jobbra dobálja a képet, és csak választania kelljen.

Járj el edzőterembe.

Túrázni.

Tanfolyamra: tánc, nyelvtanfolyam, stb.

Sok olyan párt ismerek, akik edzőteremben ismerkedtek meg, de olyat is, akik futás közben. Egyedül futottak, többször találkoztak, és szóba elegyedtek. Ilyesmi.

Ha nem jársz el sehová, akkor sajnos nem fog rád találni a NŐ, és itt fogsz te is szomorkodni, mint mások 26-30 évesen is.

Sajnálom nagyon ezeket a fiúkat, mert én sem vagyok oda a party arcokért, de meg kell érteni, hogy ha valaki kizárja magát a társas életből, az igencsak lecsökkenti az esélyét a pártalálásra. Hisz ezek a rendezvények, bulik, stb. pont nagyrészt erre vannak, hogy az emberek férfiak-nők lazítsanak ÉS ismerkedjenek. Nem kell ehhez s..gg részegnek lenni, vannak ennek kultúráltabb formái is, egy jazz est vacsorával, vagy mit tudom én.

Mozdulj valamerre, mert nem lesz jó vége.

2018. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Mi a baj veled? Már megvalaszoltad magadnak. Nem jársz sehova. Igy hogy lenne ismeretseged?

Otthon varod hogy jojjon egy lany, de hogy jönne ha nem is tud rolad?

Es igen, sablon dumak. Jarjal barmerre, ne csajozasi szándékkal.

De akar ha egy boltba nézegetsz, valaki szimpatikus miert ne beszelhetnel vele?

Ha hajlik ra, elhivod egyből, szamcsere stb.

A szorakozohelyen se olyan egyszerű, nehogy azt hidd.

A legegyszerubb baratokon keresztül ismerkedni. Ha van, aki bemutasson a masiknak.

2018. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 - Köszönöm szépen a hosszabb, kifejtő választ és azt is, hogy szántad arra az idődet, hogy segíts nekem. Nem tudom helyes vagyok-e senki nincs aki dicsérgetne semmi visszajelzés nincs felém. Egy lányt sokkal többen dicsérnek meg bókolnak neki, fiúknak valahogy sose. Én is ilyen vagyok mivel itt nincsenek lányok. Nem járok el sehova mert nincs kivel és nincs hova. Nem fogok eljárni csak azért velük, hogy legyen nekem is ilyen 1 hónapos rossz kapcsolataim. "De legalább van" mindig ezt mondják, nekem ilyen nem kell, ez van. Még tanulok egyébként mert év vesztes vagyok, középsuliba járok. A napi 2 óra sétálgatás tömegközlekedésen kívül nem járok semerre. Mégis hova menjek? Meg egyedül nem akarok és barátaim meg elég más érdeklődésűek vagy ők is ilyenek és szeretnek otthon lenni és ki se mozdulni (de ők nem is akarnak megváltozni, őket is hívogattam de ignorálnak) Néha hazafelé vagy mikor korábban engednek el és később jön csak a busz szoktam sétálgatni, mondjuk a Margit-szigeten vagy a városban de mondom semmi. Mindenki levegőnek néz.


#2 - Elég primitív válasz.. Nem mindenki olyan magabiztos és tökéletes mint te, legalább egy apró szimpátiát érezz már és vedd észre nem vagyunk egyformák. Nekem ez nem ennyi, hogy menjek ki szólítsd le az első lányt aki tetszik ha elutasít keress tovább. Nem megy, értsd meg. Meg én nem ez a felszínes srác vagyok, engem egy személyiség egy belső sokkal jobban meg tud fogni mint egy külső, őszintén csak a magasság a mérvadó egy lány külsejében. Barátaimon keresztűl csak olyanokat ismernék meg akik ilyen piások mint ők. Olyat nem szeretnék. Nem is nagyon érdekel a szórakozó hely, egyébként csak azt látom, hogy aki osztálytársam ment oda mind talált valakit (egy időre) Azért nem mert ha nem érdeklődik felőlem nem ad valami jelet akkor számára közömbös vagyok. Akkor meg minek teperjek? Szánalomból nem akarok beszélgetni senkivel.

2018. aug. 2. 14:22
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Lehet primitív, de az is, aki így áll hozzá, mint Te.

Lehet itt szép szavakkal jönni, de sokra mész vele.

Nem leszólítani kell másokat, mint barátnőjelölt, hanem ismerkedni.

pl. egy könyvesboltba ha azonos téma érdekel, áll valaki melletted aki szimpatikus, nehéz tőle megkérdezni valamit? ugyan ez bárhol.

Mégis, ha neked a belső a fontos, nem lennél ilyen, csak megjátszod ez a belső fontos dolgot.

Ha tényleg a belső érdekelne, igyekeznéd megismerni az embereket. Jöhetsz itt bármivel, de nézd meg valójában magad: elsőre az jutott eszedbe, hogy rányomulj az első lányra, aki külsőre bejön.

Én egyáltalán nem ezt írtam.

Hanem hogy beszélgess vele, ismerkedj. erre Te máris a külsőségekkel jössz, hogy nem elég.

De fel sem merül benned, hogy tényleg a belső iránt érdeklődj? Hmm. Érdekes. Gondold csak végig.


Vagy ez:

"Barátaimon keresztűl csak olyanokat ismernék meg akik ilyen piások mint ők."

Egyetlen esélyt sem adsz másoknak, előre bekategorizálod őket. ez nem felszínesség? Nem is vagy az igazi személyiségükre kíváncsi, hanem előre eldöntöd, ők milyenek.

Lehet olyanok, és akkor? Beszélgettél velük, nagy tragédia? Még mindig kevésbé felszínes, mint előre elkönyvelsz, ismeretlenül másokat. Akár külső alapján, hogy ők milyenek lehetnek. Nem ismered őket pedig.


"ha nem érdeklődik felőlem nem ad valami jelet akkor számára közömbös vagyok."

Miért adna jelet vagy bármit?

Megint a külsővel jössz. Egy ismeretlen lány csak a külsőd alapján tudna jeleket küldeni, hogy bejössz. Ha nem ismersz meg másokat, nem fognak az általad magasztalt belső alapján vonzódni, de Te sem.


Nem szánalomból kell másokkal beszélgetni, hanem lehetőséget adni, hogy megismerjétek egymást.

Rövid idő alatt is el lehet dönteni, folytassátok vagy sem.

Ha megvan a közös hang, akár fiú vagy lány, akkor utána lehet tovább vinni a dolgot. Ekkor már jöhetnek a jelek, hogy vonzódtok-e egymáshoz.


Másrészt attól, hogy valaki jár szórakozóhelyekre, egyből iszákos részeg?

Ez megint nem általánosítás?

Intelligens emberek nem járhatnak koncertre vagy szórakozni?

Nem a sarki kiskocsmára kell gondolni.

Vannak normális helyek, normális emberekkel.


Másrészt mégis Te mit vársz? Mit kéne csinálnod?

Ha primitív módon nem vagy hajlandó másokkal beszélgetni, akkor telepatikusan kívánsz megismerkedni?

Vagy hogy kívánod megismerni a másik belsőjét?


"Igaziból mikor suliba járok nagyjából 1 órát utazok itt Budapesten és nyilván mindig nyitott vagyok és keresem a szemkontaktust, nézem ki bámul vagy adna-e jelet de semmi, így meg nem akarok oda menni, hogy levegőnek néz és érdeklődést nem mutat. "

--> Nem elég a külső. Sok lány, olyan mint Te. Fontos neki a belső.

Nem a külsőd alapján fognak szemkontaktust kialakítani, max tényleg szórakozóhelyeken ahová ilyen célból menne,

arról nem beszélve mennyi félénk lány van.


Gondold végig: nem csinálsz semmit, nem kezdeményezel, arra vársz, hogy a lányok lépjenek feléd.

De MIÉRT? Milyen okot adsz rá?

Tudsz ilyet felsorolni?



Tételezzük fel nem:

Akkor hogyan akarsz vonzalmat kiváltani? Ismétlem a külső nagyon kevés ehhez.

Nem teszel semmit, vársz az álomcsajra most is a gép előtt.


Pontozz le nyugodtan, nekem aztán nem számít.

Lehet kissé kemény és erős, amit írok, amellett, hogy primitív, de a szép szavak nem visznek előre.

2018. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszabb levelet.

Először is, a példádból kiindulva, ha megkérdezek egy idegen szimpatikus lánytól valamit és válaszol az nem jelent semmit, csak kedves. Volt már ilyen, hogy megkérdeztem valakitől merre van az xy utca és válaszolt (ezt nem ismerkedés céljából tényleg nem tudtam) ezt nem nevezem ismerkedésnek. Bár a könyvtárral gondolom arra utalsz, hogy közös érdeklődésből vagyunk ott és valamit kérdezek tőle oké, de mondom én nem vagyok ilyen magabiztos, mi van ha van valakije? Ha nem tetszem neki? Ha nincs most ideje párkapcsolathoz vagy nem akar? Ezer millió oka van miért nem jó random odamenni.

Amire én gondoltam, hogy adjon jelet annak nem kell egyértelműnek lennie vagy szándékosnak. Ha csak ülök a buszon és valaki felkelti az érdeklődésemet akkor nézem vagy valami. Nyilván én sem vagyok hülye, megnézem a csinos lányokat. De arra akartam utalni, hogy nem érdekel, de tényleg. És mi ez a vádaskodás, hogy hazudom? Cseppet sem ismersz ne feltételez ilyen dolgokat! Ha azt mondom számomra fontosabb a belső akkor az úgy van. Igyekezek én megismerni a lányok belsejét én mindig kérdezgetem mi van vele, mit szeret stb. ők meg jönnek az egyszavas válaszokkal. De én más vagyok mint te ezért abszurd számodra.

Igen, aki szórakozóhelyekre, kocsmákba jár azt iszákosnak tartom, miért nem azok? Én nem tudnék egy ilyen nő mellett meglenni, (és ez is belső csak jelezném, az hogy valaki sokat iszik meg szeret bulizni nincs a külsejére írva. Ezért érdekel általában a belső és tud megfogni ha hasonló érdeklődése van mint nekem.) Ha inna vagy szeretne ilyen helyekre járni számomra taszító lenne. Ez van, én ilyen vagyok.

Nagyon jó kérdéseket teszel fel én magam se tudom mit kéne csinálnom, igaziból pont ezt várom tőletek, hogy segítsetek ebbe :)

Valóban nem teszek érte, mivel nem tudom hol vannak hasonló emberek mint én, mert ha magamból indulok ki csak tömegközlekedésen, ezért szoktam pásztázni a szemeket, mert ha én ezt csinálom hasonló helyzetű lány is ezt csinálja gondolom és hátha egymásra találunk. Ez az egyetlen amit teszek vagy logikus számomra. Nem tudom tényleg mit tegyek hol ismerkedjek. Mert élőben nekem nagyon nehéz.

2018. aug. 2. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Úristen ez nagyon hosszú, meg az első válasz is. :D Ennyi energiát nem áldozok egy idegenre.
2018. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pontosan emiatt nem lehet interneten ismerkedni. Mindenki így áll hozzá. Lusták és nem érdekli mások véleménye, élete. Kicsit szánalmas..
2018. aug. 2. 17:41
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

"primitív" vagyok :))


"Ezer millió oka van miért nem jó random odamenni."

Kifogások. Ugyan annyi okot fel lehet sorolni azért is, miért jó.

Van valakije - És? Akkor mi van, ha beszélgetsz vele 5 percet? Lehet az az 5 perc életed legjobb élménye lesz, vagy 5 óra. Másrészt tét nélküli tréning. Fejleszted a kommunikációs képességeidet. Ha nem sikerül, tudod legközelebb mit csinálj másképp. Mindegy is, ha van palija. Lehet, nem, mint barátnőjelölt, hanem egyszerű emberrel megtalálod a közös hangot. Vagy bemutatja egy barátnőjét ezután, akivel bejöttök egymásnak.

Nem jössz be neki, akkor ugyan ez.

"adjon jelet annak nem kell egyértelműnek lennie vagy szándékosnak"

Álomvilág. A valóságban a lányok nem adnak ilyen jeleket, ismeretleneknek meg főleg nem. De mivel nem ismerkedsz, nincs, aki jeleket adjon.

"nyilván én sem vagyok hülye, megnézem a csinos lányokat."

A lányok meg ugyan ezt teszik, csak nem biztos, hogy észre veszed. És egymásra vártok, mert félsz kezdeményezni.

Másrészt csak nézed a szép lányokat.

A tettek beszélnek, nem a szavak.

Ez felszínesség. Akárhogy nézzük, gyakorlatilag nem vagy a belsőjükre kíváncsi, csak a külsőre.

Ezek a tetteid. Csak nézel. Ezt csinálod. Mondhatsz bármit, de lásd be, ez a valóság. Ahhoz, hogy tényleg azt mondhasd fontos a belső, talán érdeklődni is kéne.

Kb mintha azt mondanám, szuperhős vagyok, csak nem használom a szuperképességeim.

A neten írogatás jó, mert némi infót leszűrsz a másikról. De az a baj, egy általad idealizált személyiséget képzelsz el, élőben nagyon más lesz. Lehet, akár pozitív, akár negatív meglepetés is.


Visszatérve a buszra. Látnak a csajok naponta hány átlagos vagy átlag feletti pasit?

100-at, 200-at, 1000-et? Egyszerűen nincs idő, kapacitás a mai világban ennyi embernek jeleket küldeni. Másrészt eleve, aki mer kezdeményezni, sokkal szembetűnőbb, nem mint egy szürke kisegér az Ikarus hátuljában.

„És mi ez a vádaskodás, hogy hazudom? Cseppet sem ismersz ne feltételez ilyen dolgokat!”

Talán Te is ezt teszed? Nem esik jól? Te miért csinálod?

Minden olyan embert, aki elmegy egy kocsmába vagy buliba már alkesznek titulálsz. Lehet, havonta egyszer vágyik szórakozni, az már rossz? Te ennyire tökéletes vagy? nem tolerálsz semmit? Téged viszont fogadjon el mindenki, és az elvárásaidat? Ki mondta, neked muszáj elmenni vele?

Én a minőségi italok szeretem, ilyen melegben pár sört is megiszok. Van, amikor hónapokig semmit.

Egy romantikus vacsi mellett, ha szegény lány meginna egy pohár rosét már dobod…?

Vagy kocsmába szerinted mindenki inni megy? Nem a társaságért? Vagy ott a darts. Tipikus kocsma sport. Legutóbb én is voltam egy rocker kocsmában, mert ott lehetett darts felszerelést venni. Se rocker, se kocsmatöltelék nem vagyok.

Nem kéne előre mindenki általánosítanod. Nem minden fekete és fehér ilyen egyszerűen.

Egyszavas válaszok: sok ilyen van, ne hidd, én annyira különbözök tőled. Csak tovább léptem a Te állapotodból már rég.

Vannak olyan lányok, akik egyszerűen erre képesek. Rá kell jönni, mivel tudod őket megnyitni. És ez nem néhány perc vagy óra. De olyan is van, aki tényleg ilyen. Élőben is, írásban is. Kiábrándító.


„ha én ezt csinálom hasonló helyzetű lány is ezt csinálja gondolom és hátha egymásra találunk.”

Gondolom itt olvastad ezt az idiótaságot, már írtam. Valóságban nincs ilyen. Nem csinálja ezt senki.

Másrészt hagyd ez az online ismerkedést. Nem egy netes barátra vágysz, hanem igazi, élő személyre.

Meg amúgy is, ha látnád valakin a szimpátiát, oda mernél menni hozzá? Vagy, hogy képzeled ezt a szemezést?

Elméletbe tök jó, de egyszer is összejött ilyesmi? Ha nem, miért vársz tőle eredményt?

Mi az elmebaj biztos ismérve? Ha valaki újra meg újra ugyanazt teszi, de más eredményt vár.

Tőzsdecápák - A pénz nem alszik c. film

Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen.

Rita Mae Brown


Millió egy kérdés van, hol lehet ismerkedni. Erre nincs válasz. Csak az első primitívem.

Nincs olyan gyűjtőhely, ahol személyiségtípusok szerint járnak az emberek ismerkedni, vagy bármit csinálni. Vicces is lenne.

De amíg csak itt elmélkedsz, nem csinálsz semmit, csak nézed a csajokat, nem kezdeményezel, ami a férfi dolga lenne alapvetően, ne várj mást.

Az lesz, amiért teszel. És igen, ez sok szenvedéssel, csalódással fog járni.

2018. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Így van én egy ilyen beszari srác vagyok akinek mindenre van kifogása:)

Álomvilágban élsz :DD Hányszor volt veled olyan, hogy random odamentél valakihez és volt barátja DE ő nagylelkűen megadta a barátnője számát és boldogan éltek amíg meg nem haltak :DD Annyira nevetséges érvek ezek. 5 perc, 5 óra, nem ilyeneket keresek hanem komoly embereket, akik szintén komoly kapcsolatra várnak. Most ha csak ismerkedek random valakivel majd 1 hónap után benyögi csak barátjának tart és nem akar semmit akkor mivan? Megérte? Nagyon nem.. Nekem nem az a lényeg, hogy mindegy ki mindegy mit csinál csak legyen valakim, akkor mennék az osztálytársaimmal bulizni.. Én nem ilyen vagyok. De ezt nem tudom hányszor kell elmondanom, és ne is próbálj megváltoztatni, senki se tegye. Olyan embert keresek aki így fogad el amilyen vagyok.

Hogyne adnának jelet, beszéltem már lányokkal ezzel a témában, itt is és élőben is idősebbekkel akik szintén alátámasztották, hogy szoktak ők is ismerkedni, odamenni valakihez vagy csak rámosolyogni (akár akaratlanul is) vagy kacsintani stb. apró jelek. Nem volt még de igaziból még lehet.

És ez az idézet meg teljesen hülyeség és ellentmond az egész ismerkedéssel. Mindenki ugyan azt csinálja és más eredményt vár. Nem? Leszólítasz valakit nemet mond. Mit teszel? Soha többet nem próbálkozol? Vagy leszólítasz egy másik lány más eredményben reménykedve? hmmm nehéz

Ezek meg kifogások, túl sok pasit látnak nincs idejük energiájuk, persze én is tudok ezer kifogást kitalálni.

Igen, kocsmába mindenki inni megy! Ne akarj meggyőzni az ellentettjéről légyszíves. Virágboltba te virágért mész be vagy csak mert jó illat van bent?

De nem fogok veled itt vitatkozni egyértelmű dolgokról. és próbálj meg teljesen megváltoztatni. Ilyen vagyok fogadj el vagy lapozz tovább. Meg, hogy minden amit gondolok hülyeség, kitalálom, ilyen nincs és amit te mondasz az a tuti meg minden témában otthon vagy. Oké örülök de ezeket szerintem tartsd meg magadnak. Köszönöm a közreműködésedet igazán informatív volt a beszélgetés :)

2018. aug. 2. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

"és próbálj meg teljesen megváltoztatni. "


Jó, legyél olyan, amilyen akarsz. Pont lesz...-om.

A te életed, nekem mindegy mit csinálsz.

Ha neked ez a jó, és így vagy boldog, csináld.

Ha ilyen bölcs vagy, old meg magad, hogy legyen csajod. Ne itt rinyálj.



Ja, és minuszolj még. Élvezem :))

2018. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!