Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen időszakosan érdekte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen időszakosan érdektelenné váltak számomra a nők? Volt már más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Alapvetően könnyen ismerkedem nőkkel baráti társaságban, volt is már 3 komolyabb(nak tűnő) barátnőm. Mindegyik csalódás volt a számomra a végén, érzelmileg nem tudtak nekem szinte semmit adni. Valószínű, hogy a múltbéli csalódásaim miatt és az, hogy nehezen/egyáltalán nem bízom meg az emberekben a közeli ismerőseimen kívül: úgy döntöttem, hogy jegelem a barátnő témát egy ideig.


Ezért döntöttem, hogy hagyom az egészet, hiszen nincs értelme: sok nő csak bulizik, iszik és ez engem igenis taszít. Nem azzal van a baj, hogy iszik, hanem hogy nem tudják hol a határ.


Ti is voltatok már így? Én alapból csak és kizárólag szentimentális, érzelmes kapcsolatot tudok elképzelni, ahol a nő szeret hozzám bújni, értékeli a romantikát bizonyos fokig. Értitek. :) Mindig is egy ilyen nőre vágytam, aki ki tudja mutatni az érzéseit irántam, de egyszerűen nem jött össze sohasem. Nyilván a szex is fontos egy kapcsolatban és kívánom is, de nekem sokkal fontosabb egymás érintése, kényeztetése előtte, mint maga a tetőpont: én azt sokkal jobban átérzem, lassú kényeztetés, érzelmesség.


A három barátnőm pont az ellentétei voltak ennek a kapcsolatok (5 hónap, 3 hónap, 1 hónap) végén és ez is vetett véget az egésznek: azért bonyolultabb volt ennél, mert volt közöttük depressziós, öngyilkossági hajlamú stb...sorolhatnám. Valamelyikük konkrétan azért szakított, mert jól kijöttem a szüleimmel és hogy sok mindent megtudok velük beszélni (ő nem volt ilyen kapcsolatban a szüleivel => irigység).


Bevallom, hogy szeretnék családot alapítani és elkötelezni magam egy nő mellett, csak eddig még nem volt szerencsém hozzá, aki mellett ezt el tudnám képzelni...és ez valahogy elszomorít és nyilván a csalódások miatt, de el ment a kedvem az egésztől. Persze nem adnám fel a terveimet a világ minden pénzéért sem, de mivel ez két emberes móka... :(


Nem tudom, már arra is gondoltam, hogy kiutazom külföldre, ha elég messze jutok a karrieremben. Talán ott nagyobb szerencsém lesz.


26F



2018. aug. 2. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évig nőundorom volt. Rájuk sem tudtam nézni. Undorodtam tőlük.

Való igaz, jöttek páran akik azt adták amit te írsz fentebb. Nagyon jó volt. És akkor már igényeltem a társaságukat.

De van gy rossz hírem is.

A mai lányoknak kb a 0,001 százaléka olyan, mint a te pozitív ideáljaid. Nagyon kevesen vannak akik őszínte, mély szerelmet, szeretetet es hűséget adnak.

Igazából amit írsz, az a szerelem. Csak az ad ilyet.

És a szerelem, na meg azok a lányok akik a szerelmen belül is égnek....nagyon keves van.

Kösd fel a gatyad, ha ilyet keresel.

2018. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kell mindig érzelgősködni, de azért mutassa ki azt amit érez irántam, legyek szeretve és akkor tudom hogy boldog a kapcsolatunk. Emellett az is fontos, hogy őszintén tudjunk beszélgetni. Igen, én ilyen kapcsolatot szeretnék, próbáltam alább adni az igényeimből, de nem ment, nem is akarom.


Utolsó barátnőmtől elhűltem, olyan hideg volt érzelmileg, férfias jellemű, de a szülei sem voltak 100-asok, amit műveltek vele... Megdöbbentem mennyire.

2018. aug. 2. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most az alkoholt utáltam meg. Mondják, hogy igyak, de szó se lehet róla. Majd esetleg később, de szerintem ez jó darabig így marad most.
2018. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod, hogy ez időszakos?
2018. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez 4 êve tart, és úgy veszem észre, elég sokan így vagyunk ezzel. De, ha összefutnánk egy érdekes nővel, akkor ez nyilván rögtön megváltozna.
2018. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem bárcsak több ilyen férfi lenne aki ezt akarná és nem egy húsdarabnak néznék a nőket.
2018. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajhajhaj.... nagy a baj. (Persze nem az elkepzeleseiddel van baj)


Ahhoz, hogy ilyen kapcsolatod legyen, adnod is kell bele... nem lesz ott egybol, komoly munka van mogotte. Amit viszont latni lehet mar az elejen is, hogy erdemes-e a befektetett munka. Nekunk a parommal az egyutteles utan valt ilyenne, amilyet Te szeretnel. Ezek a par honapos kapcsolatok, meg ehhez nagyon-nagyon keves ido, habar ahogyan irtam is, mar azert koran elvalik, hogy erdemes-e egyaltalan megismerni. Viszont: en azt vettem eszre, ahogyan oregedek, hogy ahogyan az ember oregedik, ugy egyre nehezebbe valik az oszinten es tisztan megnyilni az emberi kapcsolatokban. Egyre tobb a gatlas es ezert tobb ido megnyitni valakit ugy igazan.

Na de a lenyeg. Az en kornyezetemben sok hasonlo ilyen lany van, aki kifejezetten utal inni, visszafogott es a szo szoros ertelmeben ugyanerre a konzervativ kapcsolatra vagyik... Kicsit jarj nyitottabb szemekkel.

Viszont en amit leveszek a kerdesedbol az, hogy Te nem akarsz meg egy ilyen kapcsolatot. Tudod egy dolog vagyni erre es egy masik dolog az, hogy az ember mikor valik erre erdemesnek. Hidd el, hogy oka van meg ennek. En mindig ezt mondtam magamnak: mindig, minden okkal tortenik. Ha nem lettem volna A szituacioban, akkor a B szituacio sosem tortent volna meg. Klises hulyeseg, mi?

Tehat a lenyeg: ha most nincs kedved a nokhoz, ne eroltesd! Majd egyszer jon magatol az erzes, ami magaval ragad, es egyszerre felemel, megbenit, lehuz, megemeszt, majd kikop es a vegen egy bolcsebb emberkent tudsz majd a nokre nezni. Az elkepzeleseid mar megvannak, mar csak az hianyzik, hogy odaerj hozza. Elj ugy, ahogyan szeretnel majd elni. Ez a lenyeg. Most fokuszalj a karrieredre, hidd el, hogy meghozza a gyumolcset majd idovel! ;)

2018. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!