Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rövid de nagyon szoros ölelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid de nagyon szoros ölelés mit jelent?

Figyelt kérdés
Kb nem kaptam levegőt úgy ölelt. Viszont kb 5másodperc volt. Egyébként szexkapcs.
2018. aug. 2. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb szólj neki előre, hogy hosszabb ideig öleljen majd...
2018. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Baráti
2018. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem kéne összefeküdni mindenkivel, ha ennyit nem tudsz hogy ez sz_rt sem jelent.

Öleltem én is már így meg valakit. Gyorsan megszorítottam, csak legyünk túl rajta. Sokat akarsz belelátni.

2018. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És a hosszú, (kb 10-15 mp) és nagyon szorosan magához szorító ölelés, amit indokolatlanul ad? - Egy havertól, nem szexkapcsolat.

Számít valamit, ha ittasan teszi ezt? Szerintem piásan is sokk a fenti intenzitása és hosszúsága.


Egyébként szerintem azóta rájöttél, ennyiből még nem húznám le a dolgot. Ha többet akar, vagytok már olyan viszonyban, hogy meg merje mondani.

2018. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!