Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki legközelebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki legközelebb az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet.. de megpróbálom a lehető legrövidebben leírni.

Volt egy barátom.. de már több mint 1 éve nem vagyunk együtt. Nemrég beszéltem vele msn-en és írta hogy milyen szép lettem meg szexi.. meg hogy mikor láthat újra.. meg írta hogy vár..

tegnap voltam lennt..(de nem csak miatta mentem, hanem haverok is ott laknak) és csak köszöntünk egymásnak... a csaja egy percig sem hagyta magára.. olyan volt mint egy pióca.. a csaj nagyon gáz.. a pasinak a szülei kivannak akadva hogy hogy jöhetett össze ilyen csajjal.. énis alig hiszem el. xD(de ő tudja) de azt mondják hogy csak a szexért van vele.. meg tegnap is azt mondta a csajára h szellemi fogyatékos..xD 1 éve vannak együtt.

Jó volt őt újra látni.. megyek jövőhéten is.. (nem hozzá) csak nemtudom hogy elmondjam e neki az érzéseimet.. hogy én még mindig szeretem.. mindenki azt mondja hogyha ez a pióca nem lenne minden percben vele akkor tuti beszélt volna velem.. hát nemtudom..

nem birok tovább lépni.. jártam már sok mindenkivel azóta de mindig csak ő járt a fejembe..


L/15


2010. jún. 19. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:
A szülei is nagyon kedvelnek.. ők sztem tudják h még mindig szeretem.
2010. jún. 19. 21:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, jöjj össze egy olyan pasival, aki a saját csajára azt mondja mások előtt, hogy értelmi fogyatékos. Biztos jól fogod érezni magad mellette, áldásom rátok.
2010. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ez a csaj nagyon gáz tényleg.. de akkor minek van vele?!
2010. jún. 19. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegy mennyire gáz a csaj. Ha nem szereti hagyja el vagy bármi, de a háta mögött kibeszélni... ez nem korrekt. És veled is megteheti később.
2010. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szülei is tudják az érzésedet, akkor ő miért ne tudná?
2010. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

21:52-es nem nekem beszélte ki.. a csaja előtt mondta. (mert csinált vmit xD)


amjd lesz vhogy.. :S

2010. jún. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!