Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mi miatt ábrándu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mi miatt ábrándultatok már ki valakiből? 19/L

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ábrándultam ki, amikor bebizonyosodott a barátnőmről, hogy vegetáriánus.

Azaz megcsalt fűvel, fával...

2018. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
kiderült hogy kukaca van
2018. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Meg gilisztája is.
2018. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt szavahihető
2018. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
elmondta hogy feminista
2018. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Kiderült, hogy 160+kg, kiderült, hogy egy jó kommunikációs képességgel megáldott 11 éves kislány, kiderült, hogy cuckold kapcsolatra keres igazaból fiúkat (szexelnem kellett volna vele, közben a pasija nézte volna), kiderült, hogy van pasija, kiderült, hogy van fent róla egy videó(+18), kiderült, hogy egy önbizalom hiányos lány és csak hülyíti a fiúkat, de találkozni nem akar velük, kiderült, hogy meztelen képeket küld fiúknak magárol+használ egy appot, ahol pénzért masztizik kamerába másoknak, kiderült, hogy lelkileg egy rommátört lány, aki kicsinálja érzelmileg a fiúkat, kiderült, hogy kapcsolattfüggő, kiderült, hogy monogám kapcsolatot keres, de a találkozások során még szexkapcsolatban van lakótársával(és ha összejövünk, mi lesz veled, meg vele? Hát nem tudom, de szeretném folytatni a szexkapcsolatot vele), kiderült, hogy több tucat fiúval ír(+18-as témákban).......és még sorolhatnám, hogy mik derültek ki a lányokról, akikkel ismerkedtem, neten/élőben.

És legyek nyugodt, hogy vannak még normális lányok, ne legyek nőgyűlölő, legyek pozitív, legyek objektív, legyek céltudatos, legyek erős.....én csak annyit mondok erre.


......hát bassz/\tok meg!

2018. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem igazán ismerkedtem sokat életemben, meg fiatal is vagyok még. De:

- Kiderült, hogy késekkel jár iskolába, és van valami szellemi fogyatékossága, amit nem lehetett elsőre kiszűrni

- Kiderült, hogy csak azért volt velem, mert hasonlítottam az exére, de aztán szakítottunk mert 15 évesen nem akartam 2 hét után lefeküdni vele

- Kiderült, hogy fogadásból volt csak velem, de utána még hónapokig zaklatott

- Kiderült, hogy igazából az instacsajokra csorgatja a nyálát, akiket ismert is személyesen; ő csak tetszett egy ideig, szerencsére több nem volt

- Kiderült, hogy bipoláris, manipulatív és csak játszott velem egy évig


Most vagyok 22. Sosem gondoltam azt, hogy minden srác selejtes. Tavaly megtaláltam azt, aki tökéletes számomra, és aki számára én is tökéletes vagyok.

2018. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

#4 mit jelent feminimalizmus ? gondolod nő tanuljon ?

https://www.youtube.com/watch?v=BzbjSlDJ1jE


amúgy cigi,ápolatlan fogak, igénytelen beszéd , buta mint a föld volt egy pár dolog ami derékbe törte a jól induló kapcsolatokat :D

2018. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Kiderült róla, hogy csalt már meg valakit élete során.
2018. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Csak az ido segitett. Pedig akit jelenleg szeretek (mar tobb mint egy eve, de viszonzatlanul), sokkal tobb okom lenne utalni, mint szeretni. Pl mar akkor abba kellett volna hagynunk, amikor kiderult, hogy az exevel lakik. Vagy amikor hitegetett, de azt allitotta, hogy en nem voltam oszinte. Vagy amikor olyan serto dolgokat vagott a fejemhez honaookon keresztul minden nap, naponta tobbszor, amiket meg a legrosszabb ellensegemnek se mondanek, mert nagyon szemelyes es banto. Vagy amikor depresszioval diagnosztizaltak, aminek o volt a kivaltoja. Szoval azt hiszem, ezek miatt abrandulhattam volna ki valakibol. Mas kerdes, hogy nem tettem.
2018. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!