Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ábrándultatok e már ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ábrándultatok e már ki valakiből mert óvszerrel ment a zsebében bulizni?

Figyelt kérdés

tegyük fel táncoltok friss ismeretség és véletlenül kitapintjátok a zsebét és megérzitek, hogy mi van benne

mi lenne a reakciótok?

1. Ez biztos csak szexet akar.

2. Előre látó és felelősség teljes.

3. Közömbös.

?


2018. jan. 13. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Véletlen nem lehet "kitapintani valaki zsebét"!


2. Egy zsebben nem lehet megérezni, hogy pont óvszer van benne, elvégre elég semleges formában van csomagolva!


3. Eleve nem szoktam mások zsebét tapogatni.


4. Ha meg valaki óvszert tart magánál, az magánügye, de ha úyg teszi, hoyg másoknak nyilvánvaló legyen, az igencsak gáz.

2018. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy nagy bulis, de mindenképp a másodikra gondolnék.

Lehet, hogy az elsőre is gondolnék, de úgy látnám a dolgot, hogy legalább felelősségteljesen csinálja.


22/N

2018. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Lehet ez is, az is. Nálam is van ha buliba megyek, de még egyszer sem használtam, mert nem szexelni megyek.

Viszont bármi megtörténhet, inkább legyen kéznél ha úgy adódik.

2018. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom nem a zsebében volt a buli, tehát "óvszerrel a zsebében ment bulizni".

Én semmit nem gondolnék, egy kürültekintő férfinél mindig van óvszer.

2018. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább felelősségteljes. Mindenkinek szíve joga ha egyéjszakást keres, de akkor legalább védekezzen. Szerintem ez egy pozitívum. Van bennem annyi tartás, hogy nem fekszem le egy buli után tök ismeretlen csávókkal, tehát ha csak szexet akar az sem nagyon érdekel, úgy sem megyek bele. Plusz attól, hogy valaki úgy indul el otthonról, hogy ő csak szexet akar még találkozhat egy nővel aki megfogja, és többet fog akarni tőle. Úgy is érzed ha valaki többet akar tőled egyszerű szexnél.
2018. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is azért viszem mert sok pia után lehet elszabadulnak a vágyak ha mindkét fél vevő rá. Én sem használtam még. De ha nem az egész dobozzal viszed :)) akkor megérzik a farzsebben, persze ahhoz jól hozzá kell nyomni a tenyered.
2018. jan. 13. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
előrelátó, felkészült. Mellesleg egy óvszert nem csak saját maga használhat az ember, hanem oda is adhatja olyasvalakinek, akinél nincs :D
2018. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hipotetikusan tisztázzuk. Feltéve, ha járnék ilyen helyekre.

Aki arra felé matat, az mit akar?

1 a farkam megfogni?

2 a pénztárcám?

3 mutat rendőri igazolványt, amit felmutatva motozhat?

Ez sem kevésbé kiábrándító.

31/f

2018. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Mindenkepp a 2.

Nekem inkabb ezlenne kiabrandito ha valakinel nincsen. Szerintem egy ferfinel es ugyan ugy nonel is, ha kell ha nem 1 mindig legyen nala a penztarcaba vagy barhol. Elfer az ott, es fo a biztonsag:)

2018. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!