Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sípszó után lesz kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sípszó után lesz kedves mindenki befejezni a tévhit éltetését és fejlesztését, miszerint minden magas férfi dúskál a női rajongásban?

Figyelt kérdés
síííp
2018. aug. 3. 23:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A női rajongást a férfi személyisége,humora,megbízhatósága és "élhetősége" hosszú távon váltja ki.


még egy síp

2018. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Kaka kérdés.
2018. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2018. aug. 3. 23:31
 4/24 A kérdező kommentje:
1! Én is erről csacsogok de nem, nem tudnak leállni a 'milyejjómánekeed' és tsaival..
2018. aug. 3. 23:36
 5/24 anonim ***** válasza:
18%

szerintem itt a választási lehetőség ami a különbség és esetleg ez adhat okot a frusztrációra.

mert a béna fa-sz magas gyerek dönthet úgy,hogy összekapja,fejleszti magát,megtalálhatja a tökeit idővel és lehetnek jó női.

míg egy törpe,lehet kigyúrt,lehet gazdag,akkor is csak egy törpe fog maradni,akit nem vesz emberszámba a többi férfi és egy igazán jó nő csak a pénze miatt lesz vele.

síp

2018. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez ennek az oldalnak a legnagyobb baromsága. (Savanyú talp után)

Mindigis jobban tetszett egy 170 centis srác, mint a 190 centis langalétak

2018. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Összes csajom imádja hogy magas vagyok, szóval ennyi ;)
2018. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez tényleg baromság ez a magasság téma, engem is lepontoznak mikor azt írom, hogy a külső számít szinte csak, de a magasság nem olyan mérvadó igazából, az arc viszont az, az a főszempont. 170-es csávóknak simán van nője, alacsonyabbaknak is akad, ha helyes vagy nincs ezzel gond. Én több mint 180 vagyok mégsem volt nőm, sokkal alacsonyabbaknak meg igen.
2018. aug. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
5-ös, ok a törpe törpe marad, de egy ronda arcú is ronda marad és törpe nyikhaj gyerekeket simán látok k**rva jó nőkkel, ellenben ronda arcút soha, szóval van egy kis különbség, na meg definiálni kéne azt a fogalmat, hogy törpe, mert szerintem az 150 alatt kezdődik, olyan sok férfi pedig nincs ilyen alacsony.
2018. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#5 melyik részét nem értetted annak, hogy "után"


Egyébként a barátnőm mondja néha hogy jobb lenne ha alacdonyabb lennék, de ez van. Nem a magasságom miatt szeret. :)

2018. aug. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!