Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mi oka van, ha elvagyto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi oka van, ha elvagytok sima cseteléssel, mást nem akartok?

Figyelt kérdés
Olyanra értem aki amúgy szerencsésnek mondható nők terén.

2018. aug. 4. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

"De gondolom ez nem így van, mert nehezen hiszem, hogy bárkinek is nyíltan megmondanád, hogy bocs nem jössz be, de azért unaloműző csetelgetésre jó vagy"


Mi?


Haverkodni nem lehet?



Ahogy mondtam, rengeteg nő csak chatelget, ha a férfiak ezt számonkérik, akkor jön, hogy "nem érzek többet", "csak haverok", és ahogy mondtam az örök duma, hogy nem kötelező lefeküdni vele.



Nem, nem mondom meg neki, hogy nem jön be, de szórakoztató a társasága, viszont azzal sem hitegetem, hogy feleségül veszem.


Jah! És én legalább nem hívatom meg magam moziba, meg szórakozni, amit a nők nem mondhatnak el magukról...


Én is voltam hősszerelmes típus, aki mindent megadott a csajnak, furikáztam kocsival, meghívtam kávézni, cipeltem a dobozait a költözésnél, majd kiderült, hogy "mi csak barátok vagyunk".


Most, hogy felfogtam ezt a világot, és én is csak barát vagyok van nagy felháborodás.


A múltkor egy csaj számon kért, akivel csak beszélgettem (és soha semmit nem ígértem neki), hogy látott egy másik nővel. Mondom, persze, de mi a gond, hiszen csak barátok vagyunk. Érdekes módon nem jött azzal, hogy én nem vagyok köteles bárkivel lefeküdni attól, hogy kedves vagyok egy nővel...

2018. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Btw, megadhatnád az elérhetőséged, amikor a nők kiakadnak, hogy "már kedvesek sem lehetnek egy férfivel anélkül, hogy félreértené a pasi", akkor szólnék, hogy gyere már, és vágd le ugyanezt az undorítózós dumát, mert gondolom akkor az is mocsokság.
2018. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként a kérdező meg az elméleti kérdésével, aki a párja mellett más pasival chatelget, majd csodálkozik, hogy a férfi nem mozdul rá (ami gondolom csak az egójának lenne fontos, hiszen van párja), az nem undorító.
2018. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Teljesen elvitted a kérdést ilyen szexista “bezzeg a nők..” nyafogásba. Óvodás vagy, hogy újjal mutogatsz másokra, mikor te is pontosan ugyanazt csinálod?


Nem tudom, hogy jött ide az, hogy a nők mit szoktak csinálni, én általánosságban mind a két nemre értettem, hogy az ilyen hitegetés gerinctelen dolog. Márpedig, mikor valakivel rendszeresen csetelegetsz az ellenkező nemből, akkor nagyon jól tudod, hogy a másik fél arra gondol, hogy nem csak barátkozol. Persze ha ezt letisztázod, azzal nincs semmi gond, de mások idejét rabolni, aztán egyszercsak benyögni, hogy “jaj én csak barátkozok”, mintha nem tudtad volna, hogy a másik többre gondol..na az gáz :D Nemtől függetlenül.

2018. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Csak kalandozás a csetelés.
nov. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!