Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfinak, aki tetszik, lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfinak, aki tetszik, lett barátnője, aki ugyan gyönyörű, de egy bunkó? Persze nagyon szép, de ez elég? Akkor is, ha mellette egy bunkó?

Figyelt kérdés
A hideg kiráz már tőle, ahogy rám néz azzal undokoskodó nézésével. De persze amúgy rohadt szép sajnos, és ezt nem lehet nem észrevenni.
2018. aug. 4. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Mi a kérdés mert nem értem 😅😅

Ehez kell meg egy cigi

N

2018. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Ezt csak te tudhatod. Elég ?
2018. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Lehetséges (sőt biztos) csak azzal bunkó, akit nem bír. Én is ilyen vagyok. Viszont akit megszeretek, azt imádom. :3

Tudja, hogy pályázol a pasijára, és nem szívlel (joggal így).

Akadj le róluk és keress mást! :D

2018. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Bunkó nővel nem jövök össze. Bármilyen gyönyörű is legyen
2018. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Osztom a hármas véleményét, valószínűleg a pasival nem bunkó csak veled, mert érzi hogy bejön neked a srác.
2018. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Persze. Sok pasinak elég egy kirakatbaba maga mellett, akivel lehet instafotókat csinálni, “nézzétek milyen szexi barátnőm van”. Az, hogy a csajnak nincs esze, bunkó, rosszindulatú, nem számít. Épp ezért érdemes nőként a szépségbe invesztálni, megtérül.
2018. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát itt az a helyzet, hogy lehet, hogy a csaj alapból bunkó, de párkapcsolaban nem az.


Az én exem is kifejezetten bunkó volt másokkal, ezt saját maga sem tagadta. Viszont velem TELJESEN más volt. Kiszolgált engem, még azt sem hagyta, hogy elmosogassak, amikor nála voltam.


Szóval az a szép nő lehet, hogy veled, met más kívülállókkal bunkó, de ha szereti a hapsit, vele biztosan nem az.

2018. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Embere válogatja.Nekem kevés egy kapcsolathoz az,hogy jól néz ki a hölgy.Bunkókkal szerintem kevés ember kezd szívesen.

28/F

2018. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha neki elég a cukormáz 0 tartalommal,akkor nem vesztettél sokat a faszival,eléggé lent lehet a standard nála. Egy kupac szhar akkor is az marad ha kirakják drágakövekkel,ne izgulj. Én speciel nem viselném el ha a párom velem tündibündi ugyan,de bunkó másokkal. Abból is látszik milyen valaki,ahogy a többi emberrel bánik. Nem vigasztal ha velem rendes,de mindenki más a haragosa és bármikor szájbaverhetik ha rákezd valakinél.
2018. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Egy értelmes férfi nem kezd ilyen nővel. Nekem ez a véleményem. Akár hogy néz ki.


Most gondolj bele a szituba: nyilvános hely, kötelző megjelenés, iszik pár pohárral és a mocsok vulgáis szavak, meg a hangos vihogás ömlik ki a száján. Szerinted?:D

2018. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!