Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esik ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dina Tanko kérdése:

Nektek rosszul esik ha párotok más nőket nézeget és azzal a véleményel vagyok hogyha azt nézi akkor ne én kelljek mondják hogy amitől nézi nem kìvánja meg azt a nőt de szerintem igen . És ez miatt tán jobb is ha nincs kapcsolatom?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 13:26
 1/5 anonim válasza:
73%
Igen nekem rosszul esik.. Foleg úgy hogy múltkor mutatott egy not és viccesen azt mondta szerelmes bele de nem szoltam erte csak
2018. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Nem esik rosszul ha megnéz mást. Azért van a szeme+attól,hogy van kapcsolata,még lesznek a Földön szép nők.


Igen,a szép embereket kívánni szokták,de nem kiskutya módjára. Nem másznak rá a pasik csakmert szííííp. Egyszerűen átfut az agyán a dolog. Ennyi.


Jó,hogy a féltékenység a kulcsszavak közt van. Egészséges lelkületű embert az ilyesmi nem zavar.

2018. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ránèzni se szabad, akkor tényleg jobb, ha nincs kapcsolatod, ezt a szintű féltékenykedést senki se fogja elviselni.
2018. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem inkább az zavarna,ha kulturálatlan módon csinálná meg mondjuk szexuális tartalmú megjegyzéseket tenne rá. De ez sem azért,mert hogy hú egy másik nő bejön neki,hanem mert ez a stílus számomra nem elfogadható. Viszont ilyen még sosem volt. Ha egy nagyon nagyon szép nőt látunk,azt még meg is szoktuk beszèlni,hogy de jól néz ki. Én az edzés miatt már nézem :D
2018. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

édes jó istenem...


Azért mert megnézi? Mit csináljon vakuljon meg te meg legyél a vakvezető kutyája?


Mindenkit megnézünk basszus. ne gyerekeskedjünkj már

2018. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!