Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fog hamar megunni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog hamar megunni a párom így hogy állandóan velem akar lenni?

Figyelt kérdés

Én is imádok vele lenni még a munka helyett is lennék vele inkább de amúgy egyedül ez az idő az amit külön töltünk.

Vannak barátai és nekem s de valahogy mostanság nem igényeljük őket.

Igazából én már minden nap nála vagyok munkából oda megyek haza már az állataim is oda költöztek,de ha haza akarok menni akár anyuhoz már mondja hogy jó de nagyon siessek vissza.Külön alvás nincs soha.

Ha a lakásban vagyunk 2 percet nem tudok egyedül lenni még fürdésnél sem.

ha arréb megyek az ágyon mert melegen van bújjak vissza...

egész nap ír, de állandóa n, felhív 3-4x közben.Én nagyon szeretem de ahogy mondom hogy szeretnék kicsit egyedül lenni akkor azt mondja biztos nem szeretm.. mitől van ez?

Pedig amúgy egy helyes fiú sok lányt kaphatna és szerelmes vagyok belé ő is belém de szerintem fura ez a túlzott ragaszkodás...

22N 25F


2018. aug. 6. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
10 év múlva térj erre vissza:D
2018. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szakitas lesz ebbol elobb utobb. Gyerekes nagyon, kesobb jonnek majd a feltekenysegi jelenetei, ne adj Isten, megut, bantalmaz, lelkileg, erzelmileg manipulal...aztan majd elhagyod. O meg majd...ha nem jossz vissza, megolom magam, ongyilkos leszek. Max alkoholista lesz. Ez szokott lenni az ilyenekbol altalaban. Ne legyen igazam. Es ez a legtragikusabb forgatokonyv amit irtam.

Ez egy erzelmes szerelmes kapcsolat. Abbol is a gyerekszerelem fele. Ami a legjobb es legelvezetebb szerintem. Ezekkel nagyon vigyazni kell, az ilyen szerelmet felkell ugyelni, visszafogni, engedni, nem kisajatitani. Akkor nagyon sokaig egyutt lesztek. De igy.....szakadek fele robog. Mivel teged mar ki is kezdett, a tulzott tulzas....ezt es errol beszelni kell vele.

2018. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Mi is ez a kategoria vagyunk, azzal a különbséggel, hogy egyikőnk szerint sem fura. Ez 6éve igy jó és így működőképes szamunkra.Előtte senkivel nem voltunk igy egyben. Nekünk az a furcsa amikor a baràtaink külön fesztivàloznak, otthon hagyjàk a gyereket hétvégente stb. Sztem ez egy oda vissza dolog, de ameddig nektek jó addig rendben van minden és nem kell màssal foglalkozni.
2018. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
0%
Meg fogja ölni a kapcsolatotokat ez.
2018. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Miert lettem lepontozva?
2018. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
50%
Azért, mert sok élettelen még soha nem élt hosszútávú kapcsolatban és nem tudják, hogy igenis hagyni kell szabad teret a másiknak.
2018. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg pont az a bajom, hogy a legtöbb pasi csak pár naponta keres. Vagyis eleinte megy az egész nap írogatás, aztán ez egyre csökken. Bár én nemis bánom, mert nagy a szabadságigényem és baromira unnám, ha valakivel egész nap dumálnom kéne. De még mindig jobb, mintha napokra eltűnne, nem? :D Ha soknak érzed, mondd neki, hogy kicsit vegyen vissza.

22•

2018. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#2 nem én pontoztalak le.


Pl nekem is fura mikor a párok külön buliznak nyaralnak es en sem birtam /akartam massal soha ennyi idot lenni.

tőle tartok inkább hogy pasi és ez csak ideiglenes vagy megun.

A feltekenyseg az már most nagy..

2018. aug. 6. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Hát én biztos megszólnám õt, akármennyire is szeretem, ne legyen már olyan gyerekes. Szólnék neki, hogy abnormális amit csinál, és biztos nem csak én gondolom így.


A páromat is szeretem, mégis õszintén megmondjuk egymásnak, hogy mit gondolunk. Semmi sértés nélkül közlöm, ha valamit gáznak tartok.

Pl. Ha bármilyen dolgom van, akkor nincs joga a barátomnak fenntartani engem. Az még valamennyire érthetõ lenne, ha arra sértõdne meg, hogy ok nélkül “lekoptatom”. De amikor van más elfoglaltságom, akkor azt meg kell értenie. A párom is elég ragaszkodó, de képes felfogni, hogy az embernek ilyen-olyan dolga van, nem szólhat minden róla.

Nem baj, ha sok idõt töltötök együtt, DE ne annyira, hogy ne maradjon idõd minden másra, barátokra, munkára, stb.

2018. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyiban sok hogy szeretnék 2 órát egyedul lenni akkor ne magyarazzon de hiaba mondom egybol veszekszik sajnos
2018. aug. 6. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!