Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire felszínesek a nők nagy része?

Figyelt kérdés

Míg középsuliba, egyetemre jártam egyáltalán nem érdekeltem a csajokat, vékony voltam, pénzem se nagyon volt. Hiába próbálkoztam rengeteget semmi nem jött össze. Ezután elkezdtem edzeni, lett egy jó munkahelyem, emiatt jobb cuccokba kezdtem járni, folyamatosan jobban néztem ki testileg is és folyamatosan elkezdtek rám egyre jobban tapadni a csajok. Most már szinte nem is kell semmit csinálnom, csak magától megy az egész. Nem kell beleölnöm szinte semmi energiát, mert maguktól közelednek a lányok. 2 év alatt annyi nővel voltam együtt, hogy ha egyetem alatt valaki azt mondja, hogy ennyivel leszek, annak azt mondom, hogy hülye vagy, örülök, ha nem leszek örök szűz. Régen meg egy csomó energiát rászántam, kezdeményeztem és semmi.

Eddig nem is nagyon gondolkoztam rajta, de tegnap a boltban találkoztam egy egyetemi volt csoporttársammal, aki akkor a legjobban bejött, de semmi esélyem nem volt rá, hiába törtem magam. Tegnap pedig csak segítettem neki a csomagokat kivinni a kocsijába, elkezdett flörtölgetni közben, megadta a számát, este már találkoztunk is és még azon az estén meg is dugtam. Egyetemen kb. rám se nézett, észre se vett.


Ennyit számít a külső?

Mert belsőre nem változtam, a határozottság mindig meg volt. Szóval nem az az egyetemi szűz voltam, aki hozzá se mert szólni a csajokhoz, úgyhogy tényleg csak a külsőm és az anyagi helyzetem változott.


2018. aug. 7. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Csak úgy mellékesen kérdezem: te csakis és kizárólag rusnya nőkkel dugsz? Nem? Naugye....
2018. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nálam ugyanez volt tesa. Amíg nem kerestem nagyon jól mint most, és nem kezdtem el edzeni, addig nem kellettem senkinek .Utána meg akik régen el hajtottak, azokkal találkozgattam meg feküdtem le
2018. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Ennyire.
2018. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Jó meg az is rá dobott talán egy kicsit hogy 30 fölött sokkal férfiasabb lettem arcra is
2018. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem feltétlen ez a helyzet. A pénz sokat számíthat, de csak "hat". Hiába mondod, hogy ugyan olyan vagy, de ez nem igaz. A külső változások egyértelműen rád is hatottak. 100%, hogy magabiztosabbá tettek és talán még kicsit nagyképűbbé is és ez az ami jobban bejön a lányoknak. Nem csak mag a külsőség. Erre még rájön azt is, hogy azóta több nővel voltál, volt elég visszajelzésed ez még magabiztosabbá tett.

Nekem soha nem kellett gyúrnom, alapból izmos alkatom van. Pénzem igazán sok soha nem volt, de ami a fontosabb, akármennyi pénzem lenne sem járnék méregdrága ruhákban. Számomra aztán tényleg nem a ruha teszi az embert és teljesen értelmetlen dolognak tartom és az aztán az igazán felszínes dolog. De a lényeg, hogy rám pont fiatalabbként tapadtak igazán a lányok, szimplán azért, mert magabiztosabb voltam sokkal.

2018. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
A nőknek nem feltétlenül a sok pénz a lényeg, hanem hogy legyen biztos egzisztenciád.Fiatalon még nem nagyon volt jövőképed, de most már van és ez szimpatikus nekik és van anyagi biztonság is
2018. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5:

Természetesen azt megállapítani, hogy tudat alatt változtam vagy nem, azt nem lehet, de ha igen is nem sokkal. Annyit biztos nem, hogy a 0 lány érdeklődéséből ennyi legyen. Írtam is fentebb, hogy nem az a tipikus egyetemi szűz voltam, aki kockult és így nem is foglalkozott a lányokkal vagy csak egyszerűen félt kezdeményezni. Én akkor is próbálkoztam és szentül meg voltam győződve, hogy jó lennék annak a lánynak, mert olyan értékeim vannak, amik becsülendőek. Szóval nem az van, mint sok szűznél, hogy igazából az önértékelése is nulla.

Nagyképűbb nem lettem, ez viszont 100%, a baráti társáságomban például én vagyok az egyetlen aki sose henceg azzal, hogy épp most ki volt meg és a fizetésemet se verem nagy dobra. Értsd: nincs például Iphonem vagy nem játszom az agyamat, hogy milyen sokat keresek. Persze van egy rendes albérletem, nem a város legroszabb részén, még egy rendes autóm, illetve egy jobb mobilom is, de ezeknek az ára bőven az alatt van, mint amit a fizetésemből megengedhetnék magamnak, csak ugye én gondolok a nyugdíjas évekre is, így egy csomót félreteszek.

2018. aug. 7. 13:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

én úgy vettem észre, hogy inkább a pasik felszínesebbek.


Sok lány van aki nem éppen szép pasival van együtt, de a pasi aranyos/humoros/jó ember


míg nagyon kevés az olyan pasi aki rusnya nővel van együtt, inkább akkor marad szingli

2018. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szinte soha nem "csajoztam", majdnem mindig magától jött régen. Ha én csajoztam az általában részegen volt, olyankor nyilván 0 sikerrel. Eleve én olyan vagyok, hogy ha elmegyek haverokkal, akkor velük megyek el, rájuk vagyok kíváncsi és nem csajozni akarok. Egyedül meg nem nagyon mentem el. Ennek ellenére mindig megtaláltak a lányok. Én sem voltam soha félszeg. Sőt, néha még azt is lehetne mondani, hogy nagy dumás tudok lenni, de ezt tényleg csak szöveg mennyiségre, közvetlenségre és nem visszahúzódásra kell érteni. De soha sem voltam az a nyomulós típus. A magabiztosság az egy olyan dolog, hogy belülről jön. Nem az a lényeg, hogy látszólag laza vagy, meg kommunikatív, a lányok zöme megérzi, ha belül valami nincs rendben. Ez nem kézzel fogható és nem külsőségek alapján leírható dolog. Régen ez nem volt így nálam, most így van. Azért tényleg néhány példát most is tudnék mondani, hogy lány nyomult rám, de én már azon csodálkozom inkább. Bennem meghalt valami és nem értem, hogy mit láthat még bennem egy lány, vagy hogy nem látja ezt
2018. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem válaszoltál egy korábbi kérdésre: te csakis kövér, rusnya nőkkel dugsz a szép belsejük miatt?
2018. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!