Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyre több itt, ahogyan látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetési István kérdése:

Egyre több itt, ahogyan látom a lányokat szidalmazó kérdés, hogy miért ilyen felszínesek, flegmák, önzők. Van valamennyi alapja, hogy a fiúk egy része itt sipítozik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,h van,de én szerencsére nem tartozom közéjük(már mint a: "felszínes,flegma,önzők" közé! :D
2012. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Hát persze , könnyebb a lányokban keresni mindig a hibát...tegyük fel ismerkedésnél odajön egy srác aki nekem speciel nem tetszik....ha bunkó vagy az a baj, ha kedves vagy az a baj mert miért játszod meg magad ha nem akarsz semmit...ha úgy csinálsz mintha észresem vennéd az is baj,mert akkor nagyképű vagy és flegma.

És végeredményben teljesen mindegy , hogy utasítod el...k€rva vagy és r@banc... :)

És még a nők bonyolultak és nyávogósak..vicces :)

2012. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha ennyien látjuk így, akkor biztosan van. Hallottál már olyanról az ismerőseid között, h egy csúnya, alacsony, csóró srácnak barátnője volt, és a lány tényleg őszintén szerette? Én sem.
2012. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem rám vonatkozik, csak úgy elméletben...A nők véletlenül nem felszínesek ezekkel a risszrosszéletű egyénekkel akik itt szarják ki bánatuk!? Ezek az emberek közelednek, de mielőtt a nők kiismerhetnék a személyiségüket, a hazudtan főleg belsőd kell dumájukra fel, inkább a külsejük alapján kiverik, eltakarítják őket haza anyuka szoknyjához vissza.

Akkor ez a hozzáállásul nem felszínes? elméletileg simán lehet.

Valahova meg ki kell írniuk magukból, mert ezek sehol nem "rúgnak labdába" ahogy párkapcsolatuk nincs muffokkal, úgy nagyon igaz barátaik se biztos hogy vannak, akik vállán kibőghetik a kínjaikat. Itt vezetik le a stresszet.

2012. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

És te már hallottál olyanról, hogy egy ocsmány,dagadt,csoró lány boldo9g párkapcsolatban élt?

Ez mindkét félnél ugyanúgy működik...és ellenpéldákat is látni.

2012. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

"És te már hallottál olyanról, hogy egy ocsmány,dagadt,csoró lány boldo9g párkapcsolatban élt?"

Igen. Ugyanilyen fiúról viszont nem.

2012. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Én viszont láttam már mindkettőre példát na ezt add össze...csoda nem? a szemellenzőt nem ártana levenni és nem a nőket okolni mindenért.
2012. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Akik a gyereket szülik és mossák,majd a sz*ros gatyádat...!!!
2012. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy általánosítások mennek itt,pedig a nagy része egyáltalán nem igaz mindenkire.2-esnek annyit válaszolnék,hogy ez nem mindenkinél így van,nekem pl. ha konkrétan szemtől szembe megmondod,semmi bajom nem lesz veled,és nem foglak elhordani mindennek.Csak ne kerteljen az illető.A másik része a dolognak,hogy pl. én itt vagyok így 21 évesen,nem volt még normális párkapcsolatom,nem vagyok csúnya,adok is magamra,öltözködésre is.Nah akkor ez hogy is van :) Azonban tudok magamról teljes körűen gondoskodni,mert megtanultam itthon.És én nem vetem meg a házimunkát sem,mert megtanultam hogy azt is meg kell csinálnia valakinek.És igen nekem is szarul esik,amennyiben nincs senkim,zavar is sokszor.Azonban ez a dolog 2 ember fejében dől el,nem egyben.Bár tőlem nem láttatok még itt egy sírós kérdést sem,nem is fogtok,mivel a fejemben nekem is sok ilyen megfogalmazódik,azonban én ezt tudom kezelni.Sőt én beismerem azt is,hogy én is egy picit hibás voltam a dolgaimban,de akkor még nagyon gyerek voltam,és mostanra az elmúlt 1-2 évben jöttem rá,mi hogyan működik miért történik.Éretten kezdtem el gondolkozni,és nem úgy mint egy gyerek. :)

21/F

2012. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Mindennek van alapja, de ezek már pszichológiai esetek.

Könnyebb másra kenni mindent, mint magukba nézni.

Rengeteg tanácsot adtunk már, senki nem fogadta meg.

És én ismerek egy alacsony hapsit, felesége van és gyerekei, nem is gazdag, pedig úgy néz ki, mint egy szőrős kisfiú... de úgyse hiszik el, figyeld meg, erre is jönmajd valami kifogás, belekötés. ;)

2012. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!