Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire felszínesek a nők nagy része?

Figyelt kérdés

Míg középsuliba, egyetemre jártam egyáltalán nem érdekeltem a csajokat, vékony voltam, pénzem se nagyon volt. Hiába próbálkoztam rengeteget semmi nem jött össze. Ezután elkezdtem edzeni, lett egy jó munkahelyem, emiatt jobb cuccokba kezdtem járni, folyamatosan jobban néztem ki testileg is és folyamatosan elkezdtek rám egyre jobban tapadni a csajok. Most már szinte nem is kell semmit csinálnom, csak magától megy az egész. Nem kell beleölnöm szinte semmi energiát, mert maguktól közelednek a lányok. 2 év alatt annyi nővel voltam együtt, hogy ha egyetem alatt valaki azt mondja, hogy ennyivel leszek, annak azt mondom, hogy hülye vagy, örülök, ha nem leszek örök szűz. Régen meg egy csomó energiát rászántam, kezdeményeztem és semmi.

Eddig nem is nagyon gondolkoztam rajta, de tegnap a boltban találkoztam egy egyetemi volt csoporttársammal, aki akkor a legjobban bejött, de semmi esélyem nem volt rá, hiába törtem magam. Tegnap pedig csak segítettem neki a csomagokat kivinni a kocsijába, elkezdett flörtölgetni közben, megadta a számát, este már találkoztunk is és még azon az estén meg is dugtam. Egyetemen kb. rám se nézett, észre se vett.


Ennyit számít a külső?

Mert belsőre nem változtam, a határozottság mindig meg volt. Szóval nem az az egyetemi szűz voltam, aki hozzá se mert szólni a csajokhoz, úgyhogy tényleg csak a külsőm és az anyagi helyzetem változott.


2018. aug. 7. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
gyanús a sztori, gyanús...
2018. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért van különbség a között, hogy valaki nem annyira felszínes és kizárólag a "bomba" nőkre hajt a külsejük miatt és aközött, hogy valaki kizárólag a "rusnya" és kövér nőkre hajt. A másik része itt a dolognak az anyagi oldala, ami szintén nincs benne. Szóval végig kéne gondolnod előtte és nem újra feltenni a kérdést neked is
2018. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Igen, és ez tényleg ígyvan. A nőknek nagyon imponáló ha egy pasi izmos, nem a nagyon kigyúrt testalkatra gondolok, hanem egy átlagtól kicsit több izom szálkás testű pasi igenis begerjeszti őket. Ezen felül ha arcra is rendben van valaki akkor már mint ahogy mondod szinte semmit nem kell tenni. Ha ezek mellé még normális is egy pasi bárkit megkaphat :D

De ismeretlenül a külső az első amivel meglehet fogni egy nőt. 28F

2018. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel a kérdéssel csak arra utaltam, hogy ő is a külső alapján néz ki magának egy nőt. De a nőket ugyanezért megszólja, pedig hát gondolom nem csak külsőre változott, hanem a kisugárzása is. Én amikor lefogytam, nőként, nem csak annyi történt hogy vékonyabb lettem hanem sugárzott belőlem a boldogság, büszke voltam a teljesítményemre stb. De mindegy, látom, nem is válaszol erre, megint oda megy ki az egész, hogy szidjuk a nőket, milyen felszínesek.
2018. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De látom ez örökre nyomot hagyott benned, hogy kövér voltál. Mert az emberi külső negatív végleténél egyből a kövérség jutott eszedbe
2018. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!