Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erzem azt, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem azt, hogy nekem semmit jelento lenne a szex ha nem a megfelelo emberrel van?

Figyelt kérdés
Helyesbitek: nekem szuksegem van arra, hogy erezzem, a megfelelo emberrel vagyok es eddig hiaba volt tobb erdeklodo, semelyikkel nem tudtam elkepzelni. Visszamenoleg mondjuk mindig igazam is volt..megbantam volna mert egyikkel sem lett semmi komolyabb illetve hosszu tavu. Lett volna lehetosegem de akarmilyen rossz volt, elutasitottam oket, pedig volt, aki rettenetesen tetszett. Tudtam nem mukodott volna a dolog az elet mas fontos teruletein..
2018. aug. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulagyalod. Tokeletes pasi nincs. Te meg pont azt keresed ezekkel a gondolatmeneteleiddel.
2018. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jol tudom, hogy nincs tokeletes pasi, de nekem nem tud eleg jo lenni valaki, akivel nem tudom elkepzelni az eletem, mert olyat csinal, amit amugy szivbol utalok. Nem ot, de azt, akit csinal. Egy ilyen kapcsolat nem mukodhet.
2018. aug. 7. 15:50
 3/4 A kérdező kommentje:
*amit
2018. aug. 7. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért mert te ilyen vagy és így érzel, nincs ezzel semmi gond.

Vannak akiknek komolyabb érzelmek is kellenek a szexhez.

2018. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!