Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő elég jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő elég jól néz ki ahhoz, hogy megdugjátok, de nem annyira, hogy járjatok vele, akkor semmiképp sem mutatjátok be haveroknak, családnak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyira jól néz ki, hogy megdugjam, össze is jönnék vele :)
2018. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta egy pasi, hogy biztos csak azért akar sok pasi csak megdugni engem, mert nem vagyok elég vonzó kapcsolathoz..ezt azután mondta, hogy közöltem vele, hogy csak barát akarok lenni vele, lehet csak a sértettség beszélt belőle, nem tudom. Mindenesetre elgondolkoztam ezen, de igazából a legtöbb volt randipartnerem/szexpartnerem felvállalt barátok vagy család előtt is. Ha ronda lennék, akkor ezt nem tették volna, nem?
2018. aug. 6. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Essel tokeletesen egyetertek, en meg nala annyival rosszabb vagyok h en eddig csak olyannal voltam akivel komolyan gondoltam a dolgokat. Nem volt meg alkalmim es nem is banom. 24f
2018. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is baromságnak gondolom a feltevést. Ha valakit elég vonzónak találok ahhoz, hogy szexeljek vele, akkor kapcsolatot is el tudok képzelni vele. Habár volt már olyan szexpartnerem, akiről kiderült, hogy volt barátnője egész idő alatt és az a lány egyértelműen 10/10, én meg olyan 10/7-8. Szóval persze, ha akad jobb is, akkor biztos nem engem fognak választani.
2018. aug. 6. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok! :D
2018. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rád nem vonatkozik. Ehhez szélsőséges tulajdonságok kellenek. Pl. túlsúly ilyen, vagy testi elváltozás. Nálam ez előfordult egy esetben, tiniként wc lánccal a nyakamban, és acélbetétes bakancsban mászkáltam kizárólag katonai cuccokban. Lányként! És a tanulótársam nagyon rám kattant, de mivel egy rózsadombi volt nagypolgári családban élt, a Herendi kb. a kutya vacsorájának volt elég, ezért egy alkalommal szerelmet vallott, megcsókolt, és elmondta, hogy ez így ebben a formában nem működhet.
2018. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!