Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne haragudj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne haragudjon rám a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy menstruál és bedobtam őt a medencébe.

Most a barátnőjéhez akar menni aludni annyira haragszik.


2018. aug. 7. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem a tini párkapcsolatok kategória kérdése lenne inkább?
2018. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Menjen örökre.

32/f

2018. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Gáz, én nem haragudnék, de hogy figyelsz te rá, hogy nem egyértelmű hogy épp megvan neki?


Én ha akarnám se tudnám titkolni, mert fájok olyankor és előző napokban már 3 tábla csoki/nap az adagom :D

2018. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
#3: ez aranyos. 🙂
2018. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Együtt éltek és nem tudod, hogy menstruál? Egyébként ő reagálta túl, de ez fura.
2018. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma jött meg neki. Nem voltam én itthon egésznap
2018. aug. 7. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyerekes a barátnőd, ezt rendesen felfújta.

Az én párom is a fürdés hevében bevág a víz alá, úgy hogy nem számitok rá és nincs időm befogni az orrom. (enélkül nem tudok elmerülni, vizet nyelek).

Mindig elmondtam,hogy ezt ne csinálja, de ha el is felejtette, kicsit leszóltam, ő bocsit kért és ennyi.

Kérj bocsánatot és kész. Semmi baja nem lett tőle, nem mire vélni, h ennyire megharagudott.

2018. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Értem... túlreagálja, könyörgöm, levetkőzik, megfürdik, átöltözik és kész.


Bár azért én is morcos lennék, ha random bedobnál a medencébe :D

2018. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!