Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek miért nem engedem őt el buliba a barátnőivel? Nem akarom hogy haragudjon.25f

Figyelt kérdés
Tudom hogy 2 pohár bor után képes bárkivel lefeküdni. És már pénteken megint menni akar a bnőivel ,én nem tudok menni. Mit mondjak neki h ne menjen?
2018. máj. 1. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy ha részeg simán megcsalna. Akkor miért is vagy vele? Most mondjam azt, hogy magadra vess?


22/L

2018. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert szeretem
2018. máj. 1. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Drága, ő nem szeret hidd el. Legyél már férfi és ne aláztasd meg magad egy ilyen nővel. Vagy ha szereted, mert simán megcsalna...akkor sok boldogságot. :D
2018. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, mire alapozod ezt a bizalmatlanságot?
2018. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Légy szíves ne menj el, mert nem szeretném, hogy 2 pohár bor után másnak az ágyában köss ki. "


Tapasztalatom szerint egyébként az alhokol csak alibi szokott lenni, hogy legyen mire fogni a félrelépést.

2018. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én is könnyen berúgok mert nem vagyok hozzászokva, néha kihívóan is viselkedem ilyenkor, de még soha nem kötöttem ki senkinek az ágyában, szingliként sem. Szerintem te vagy feleslegesen aggódsz vagy le kéne cserélned a barátnődet.
2018. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha sokszor nem engeded szökni fog,a barátnője meg hergelni vagy egyenesen fog neki pasit. Nem tudsz mit tenni. Vagy lúzerként imádkozol. Vagy féltékeny majomként hîvkálod,vagy megmondod neki,neked nem pálya a külön bulizás válasszon te vagy a buli.
2018. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Iszik egy kicsit és már azt sem tudja h hol van ... ha valaki ilyenkor rámászik ő nem ellenkezik. Voltunk már együtt buliba.Ameddig én másokkal beszélgettem láttam h mit csinál
2018. máj. 1. 20:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te egy kutya vagy.
2018. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ott van a kutya elásva, hogy Te mással beszélgettél. Szerette volna, ha vele foglalkozol. Ezért megpróbált féltékennyé tenni.
2018. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!