Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok/fiatal nők? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok/fiatal nők? Ez az anyagi felállás zavarna titeket?

Figyelt kérdés

A párommal közös kasszán leszünk hamarosan, ugyanis lakást vettünk.

Az ő fizetése kb. 150ezer ft., az én havi bevételem 50-60ezer. A párom javasolta, h a kettőt tegyük össze, ha már közös lakás, közös kasszán legyunk es abbol gazdálkodjunk amink együtt van. Engem kicsit frusztrál, hogy ennyivel kevesebbet tudok a közösbe adni. Ti mit gondoltok? Ő állítja, h ez szuper lesz igy, mert a lényeg, h összesen mennyink van, nem pedig külön külön. Ami igaz, de hát mégis ő adja a nagyobb részt, az övebol több mindent tudunk fizetni.

Valaki hasonló helyzetben?


N


2018. aug. 9. 08:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem normális pasid van és kedvesnek tűnik. :) ő a férfi, így legyen ő a családfenntartó. Kit érdekel h ki mennyit keres, lényeg h együtt vagytok boldogan! :)
2018. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

Én nem fogadnam el

Számomra forintos hogy ne keressen nalam többet a férfi mert zavarna

Nem értem ezt a hülyeséget hogy a férfi legyen a családfő fenntartó ez is egy konzervatív hülyeség

Amikor kapcsolatban voltam csak külön kasszan és amit kell felesben fizetünk

Nem jönnek össze olyan emberrel aki többet keres nálam

Gyereket nem akarok szülni így nem kell családfőnek sem lennie

Külön kassza jó számomra

24N

2018. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy.:) Köszönöm a válaszod. Valóban nagyon jól megvagyunk, nincs semmi gond köztünk, csak én vagyok kicsit pánikban a havi bevételem miatt, de egyelőre 8 órás állást nem tudok vállalni, emiatt kevesebb a pénzem, de ő nagyon mondja, hogy szuper lesz így is. A 200ezer elég kettonknek az tény, csak jobban örülnék ha többet tudnék hozzáadni én is.
2018. aug. 9. 08:18
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok!

Még sohasem hallottam ilyen butaságot, amit leírtál masodik! Kész vicc!!!!

Szerinted ha együtt vannak, együtt vettek lakást... miért lennének külön kasszán? És akkor a költségeket is felezzék? Vajon mennyi maradna így a kedves kérdezőnek magára?? Egy nő adjon magára. Jó lesz ez a közös kassza. A kereset ilyen... valakinek több valakinek kevesebb. Szerintem nagyon kedves gesztus volt a pasitól!

2018. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem tudsz 8 órás állást vállalni? Engem is zavarna, ha ennyivel kevesebbet keresnék, de a párodat ezek szerint nem.
2018. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarok a zsebetekben turkálni, de hogy a csudába tudtatok ilyen kevés bevételből lakást venni? :O


Kérdésedre válaszolva, szerintem jó a javaslat, de csak akkor működhet, ha tényleg nem számolgatjátok, melyik pénz kié. Végül is, ennyi pénzből ki lehet jönni, attól függ, kell-e hitelt fizetnetek pl. Ha félsz, akkor fel is lehet osztani, hogy akkor a te pénzedet költitek pl. rezsire, az övét a kajára, vagy fordítva, a "tied" lesz a házikassza, bevásárlós pénz. Mármint marad a javasolt közös, csak ha nevesítve van, hogy mire költesz "te", akkor kevésbé érzed magad haszontalannak, hiszen tisztán látszik, hogy igenis beleteszel. :)

2018. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

És hogy oldod meg, hogy ne keressen többet nálad a férfi kedves második?! :) úgy keresel párt? Nettó fizu alapján? 😃

Még annyit,hogy nekem nagyon kedves, gáláns pasijaim voltak és mindegyiknél alap volt,hogy ők állják a költségeket, vagyis a nagyobb részét. Egy nőnek kellenek női dolgok, gyógyszer, egy kis csecse becse.. :)

Szerintem normális, hogy a pasi felajánlott! Kedves!

2018. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Ezt hívják családnak. Ha közös lakást vettetek gondolom okkal tettétek.
2018. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A lakás árát viszont fele-fele arányban fizettük, 1/2 tulajdona lesz neki is és nekem is. Ezt csak azért írom, nehogy valaki azt higyje, lakást vett nekem és még a többletköltség is az övé. A vételár majdnem fele-fele arányban lett kifizetve, sőt picivel az én részem nagyobb egyéb okból, de a tulajdoni lapon 1/2 lesz neki is.
2018. aug. 9. 08:32
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

1-es, fordított nemeknél is ezt mondanád?


Engem frusztrálna. Folyton számolgatnám fejben, hogy elhasználtam-e már a béremnek megfelelő vizet, kaját, stb.


Ja és plusz izgalom, hogy mikor kezdi el a pasi felsőbbrendűnek érezni magát, miket kell megcsinálnom "cserébe".

2018. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!