Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a csajoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a csajoknak, hogy egy srácnak legyen kocsija?

Figyelt kérdés

Igaz, én még csak 16 vagyok, de ha előre belegondolok, hogy egy kocsi megszerzése és karbantartása milyen rohadt sok meló (ráadásul egy jogsi megszerzése is nagyon komoly munka és pénz), akkor elbizonytalanodok, hogy kell-e nekem kocsi...ha vhova menni kell, ott a tömegközlekedés


csak azon aggódok, hogy egy flúgos baromnak fognak gondolni, hogy "jé, ennek még kocsija sincsen! mekkora f@sz!"


vagy rosszul gondolom?


2010. jún. 20. 14:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
nem fontos a kocsi, egy 125-ös RS is megteszi.
2010. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

engem egyáltalán nem érdekel.

de lehet, hogy mást igen.

2010. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
csak az anyagias ribancok játsszák el ezt
2010. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolod rosszul.fiatalon még ezt gondolják.ha szúrni akarsz majd,nem árt egy szekér.idősebb korban meg nem a kocsi teszi.

23/ff

2010. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
nekem amíg nem lesz önálló keresetem nem lesz kocsim, szóval ennyi
2010. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány ilyen. Csak azt tudom tanácsolni, hogy arra törekedj, hogy saját magadért szeressenek, és akkor már teljesen mind1, hogy autóval, biciklivel, busszal vagy gyalog közlekedsz. :)
2010. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

14:13 (második) hát addig nekem se valószínű



elsőn meg jót röhögtem :D

2010. jún. 20. 14:15
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én észrevettem semmit sem számít a kocsi, nekem van kocsim, egy egész jó darab, de nem lettem keresettebb a lányok körében, észre sem vesznek:(

20f

2010. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
55%

Hááát...csak épp annyira, hogy alapkövetelmény. Egy jó csaj rád se néz, ha nincs kocsid, vagy talán max szex, de ahhoz is nagyon teperni kell. Tartós kapcsit kocsi nélkül, egy 18 körüli csajtól ne is várj.

Sajna ez van, és ezért undorodom az összestől mostmár. Ennyit érnek. De legalább ba.szásra jók...édesen nyivákolnak mikor tépem a hajukat, ők emg azthiszik tökre be vagyok indulva, pedig csak ott élem ki mennyire utálom őket a kocsis gec1ség miatt...höhöö :D

2010. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Nekem nem érne annyit egyik csaj se,hogy beszerezzek miatta egy kocsit...
2010. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!