Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy szinte minden fontos kérdésben az én szavam döntsön a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy kellene, hogy a barátnőmnek ez ne tűnjön fel, tehát ne legyek durva és erőszakos, viszont előbb-utóbb elérjem, hogy az legyen, amit én akarok? Elérhető ez szerintetek?
2018. aug. 10. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Aha, szakíts és akkor csak a te szavad számít.
2018. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem egy kaposzta a baratnod, akkor sehogy.
2018. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Én megérzem az ilyet,úgy repülnél,mint a kva élet. :D Aki nem hülye,az észreveszi.
2018. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
A pszichopaták elérik, a másik lelki egészsége árán, de az ne legyen a célod.
2018. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Úgy lehet elérni, hogy a másik szempontjait is maximálisan figyelembe veszed, következetes, előrelátó vagy és minden egyes döntéseddel jól jár, aki rád bízza/átengedi neked a döntés lehetőségét. Ha így tolod, írj rám és dönts akár helyettem is, de ha nem, akkor lehet mind a ketten jól jártok, ha nem erőlteted ezt a csak te döntesz dolgot.

32/f

2018. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Ó, nagyon sok pasi csinálja ezt...

Te csak ne dolgozz drága, majd eltartalak, te csak várj otthon csinosan. Aztán pár év, és azt is ő dönti el, mikor menstruálhat, különben kidobja az utcára.

Persze ez akkor jó, ha nem zavar, hogy a nőd csak függ tőled, fél tőled, de nem szeret, nem kívàn, és azért van melletted, mert nem tud elmenni.

2018. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, éld a saját szingli életed, és ott tutira csak a saját szavad fog számítani.

Ha így akarsz élni, minek neked társ?

2018. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez egy paradox helyzet, mert amit szeretnél az nem működik normális párkapcsolatban, ha meg párkapcsolatban vagy, akkor ezt nem fogod tudni megcsinálni...
2018. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha egy nulla önbizalommal, nulla önértékeléssel rendelkező buta lányt választasz, aki még annak is örül ha csak szidod, hisz legalább akkor is vele foglalkozol...


De inkább maradj egyedül.

2018. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatnál éretten, intelligensen állni egy kapcsolathoz. Olyan társat keress, akit tisztelsz annyira, tartasz annyira értelmesnek, hogy tud veled közösen döntéseket hozni, megítélni, hogy adott helyzetben mi a legideálisabb nektek, kettőtöknek. És akkor nem lesz rá szükséged, hogy férfiatlan, gyenge módon leuralni akard a másikat, elnyomni és manipulálni, hogy sikerüljön érvényesíteni akár a másik ember érdekeit figyelmen kívül hagyó akaratodat, vagy ráerőltetni, amit te esetleg tévesen is, egyoldalúan helyesnek ítélsz.
2018. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!