Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak/fiuk! Alak, testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak/fiuk! Alak, testalkat van olyan fontos, mint az arc?

Figyelt kérdés
Kort is:)
2018. aug. 8. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen, sőt fontosabb. Ha az alak nem jó, észre sem vesznek, tapasztalatból írom. Hiába szép az arcom és vagyok kedves, duci vagyok és gyakorlatilag mindig is láthatatlan voltam számukra. A ledvencem az volt, amikor a srác egy fél éve az egyetemen előreengedett egy vékony lányt, majd bement előttem és kb az arcomra vágta az ajtót.
2018. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 próbálokkedveslenni ***** válasza:
72%

Van, mert az összkép a fontos. Ebbe pedig a test is beletartozik.


Hiába gyönyörű az arca, ha túl kövér számomra pl.

Illetve hiába van 10/10 teste, ha csak zsákkal a fején tetszene.

2018. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Bétó apó ***** válasza:
40%
Testalkat számomra fontosabb az arcnál. Ha nem kifejezetten csúnya arcú, hanem legalább átlagos vagy ahhoz közelítő arcú a lány, de vékony és sportos a teste, akkor nekem jó eséllyel tetszeni fog. Ha viszont duci, kövér, elhanyagolt a teste, bármilyen bájos lenne az arca, nekem nem kellene. Ami a kort illeti, max. 26 éves legyen...
2018. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Az arc a fontosabb. Testalkatból annyi, hogy vékony legyen. De mellméret, csípő szélesség, stb. nem igazán érdekel.
2018. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
A testalkat akkor perdöntően számít ha elhízott vagy ha nagyon bomba. De a lányok többségénél egyik se áll fenn, ilyenkor az arcot nézem.
2018. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

F 35

2018. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Fontosabb! 🙂


30

2018. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Mindkettő fontos.

A testalkat azért, mert szexuálisan arra indulok be. Ne legyen sovány, legyen telt, homokóra alkatú.

Az arca meg azért fontos, mert legtöbbet azt nézem. :)

34/F

2018. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen, számomra fontos. Az átlagos és a vékony testalkatú nők jönnek be. (36F)
2018. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Teszek érte, hogy jól nézzek ki, tehát nem akarok kövér disznó barátnőt, áltassa csak magát a hülyeséggel hogy az jól néz ki és egészséges.
2018. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!