Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Küldtek már az udvarlóito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Küldtek már az udvarlóitok nektek házhoz virágot vagy valami ilyesmit?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Még sosem, pedig vannak azért udvarlóim.

Pedig tök jól esne, számomra tuti plusz pont lenne :D

2018. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze, virágot, ajándékxsonagot, óriás plussmackot, egyszer egy 200 szálas rózsa csokrot ami nem fért be az ajtón... :) ezzel azért kicsit tullött a lovagom
2018. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Névtelenül küldött virágcsokrot a munkahelyemre. Kiderült, hogy a baráti társaságból egy ismerősöm, udvarolni akart. Nagyon örültem a virágküldésnek, de nem tőle, mert én nem tudtam nem barátként nézni rá.
2018. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még sajnos nem, pedig jól esne :)
2018. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bár nem is igazán vágynék erre. Maximum, ha cserepes növényt kapnék.
2018. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyet, mert számomra mesterkéltnek tűnik, amit az ismerőseim tudnak is rólam. A személyesen átadott ajándék az igazi:D
2018. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már küldtem valakinek. De csak azért, mert személyesen nem tudtam felköszönteni.
2018. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, de én nem is szeretem a vágott virágot. Egy pizzának, vagy doboz sütinek jobban örülnék ha már küld valamit :D
2018. aug. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!