Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes úgy elkezdenem ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy elkezdenem ismerkedni egy lánnyal ha tudom, hogy rajtam kívül többen is érdeklődnek iránta?

Figyelt kérdés

Egy szép lányról volna szó és tudok is név szerint olyan srácokat akikkel szokott beszélgetni és a srácok fűzik komolyabban.

Természetesen olyat nem várhatok, hogy egy 20 éves, jól kinéző csaj körül nem legyeskedik senki, de mégis ez elveszi a kedvemet, és hajlok arra, hogy meg sem próbálom mert én lehet, hogy nem volnék neki elég.

Hagyjam a csudába, majd alakul mással vagy érdemes megpróbálni beszélgetni vele?



2018. aug. 11. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Ennyire töketlenként inkább hagyd, jobban jár a nő. Ha összejönnétek is ugyanúgy legyeskednétek körülötte és gondolom vannak fiú barátai. Full féltékeny lennél.


25N

2018. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Ennek a helyzetnek komoly tanítása van, és a kulcs, hogy meg tudod-e haladni a gyenge önértékelésedet.


Ugyanis hiába hagyod ki ezt a lányt, a szituáció addig fog ismétlődni a következő lányokkal, amíg nem fejlődsz, és oldod meg a problémádat.


Kivéve ha olyat választol, aki nem tetszik igazán, csak, hogy az EGO-d biztonságban érezhesse magát, de ezzel a lánynak is hazudnál, és magadnak.Tehát nem megoldanád a helyzetet, hanem elmenekülnél előle.

2018. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Mutasd meg magad előtte, hogy regisztrálja a létezésedet, demonstráld az értékeidet, de sose csússz-mássz egy nő előtt, meg versengve nyomd neki a sódert, bármilyen bájos a pofija, hanem járd a saját utadat, aztán ha látja hogy a többiekkel ellentétben lesz.rod, lehet ő fog odamenni hozzád valamilyen indokkal.
2018. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással ne, mert belebetegednél a féltékenységbe tuti! Ha már most így írod ezt, hogy semmi nincs köztetek, akkor magaddal csesznél ki ha összejönnél vele, mert állandó féltékenységi beteges rohamaid lennének.
2018. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ezt neked kell eldöntened. Ha nem akarsz konkurenciát, keress egy bányarémet!
2018. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást, de igazatok van. Kár volna bedobjam magam mert tényleg kevés az önbizalmam, nem jó az önértékelésem és úgysem működne jól a kapcsolat (ha addig jutnánk). Egy csajt meg is kell tartani, és pasik mindig lesznek akik próbálkoznak.

Jártam már így egy csajjal. Nem mertem kezdeményezni nála, végül megtette ő. Konkrét lépést nem mertem tenni. Tett ő... A randik után is kis muja voltam, bevallotta, hogy tetszem neki, erre sem volt önbizalmam, ahogy megcsókolni sem. Ha megtudtam, hogy más ráírt vagy nyomul rá azonnal kérdezősködtem. Eleint türelmes volt, de végül betelt a pohár és kidobott.

Ő egy tökéletes külsejű, szépségkirálynő csaj volt, több komolyabb verseny győztese, és rájöttem, hogy nincs mit keressek ilyen lányok körül. Ez a lány is szép persze, de már előre látom, hogy vele is így volnék...

Nincs az a férfias határozottság meg bennem, hogy megmutatom neki és meghódítom, hanem inkább elmenekülök.

2018. aug. 11. 11:27
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Én az ilyen menő műp.csáktól undorodom. Ezek sosem lesznek hűségesek, mindig tesznek ki magukról olyan képeket hogy érdeklődjenek utánuk, mert annyira el vannak szállva maguktól hogy nekik kell a legszebbnek lenni. Akik az én ízlésem azok a lányok csinosak, de nem rakják ki mindenüket és van emberi felük is. Nem csak a testük.

És ők lepattintják a próbálkozókat ha egyszer velem vannak ;) Csak tedd fel a kérdést magadnak: van értelme felszínes nők után szaladni?

2018. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az a csaj, amelyik kidobott főleg nem volt felszínes és a szóban forgó sem.

Egyébként nem érdemes, nem is szabad.

2018. aug. 11. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Köszi a biztatást, de igazatok van. Kár volna bedobjam magam mert tényleg kevés az önbizalmam, nem jó az önértékelésem és úgysem működne jól a kapcsolat (ha addig jutnánk)."


Tehát nem azért jöttél fel erre az oldalra, és írtad ki a kérdést, hogy fejlődj, hanem, hogy igazolást találj arra, hogy a menekülésed ésszerű, és helyes, ezáltal kizárva azt a rossz érzést, aminek a gondolati oka, hogy "meg sem próbáltam".


Az, hogy nincs önbizalmad nem egy állandó és felülírhatatlan állapot, hanem egy okozat.


Az okot kell megtalálnod, és megértened, hogy realizálni tudd az okozatot(gyenge önértékelés).Az ok vagy egy rossz impulzus, vagy egy impulzus hiánya volt, mikor az önértékelésed épült gyermek, és teenager korban, továbbá fel kell cserélned új impulzusokkal, amik az önértékelés pozitív irányú fejlődését támogatják.


Ez a lényeg itt-


Na de mi lehet ez az ok?, mit keresünk?


Ennél a problémánál leggyakrabban a működő férfiminta hiánya, vagy a kritizáló szülő.


Továbbá fontos megértened, hogy az önbizalmat a sikerélmény építi fel.


Úgy tudod ezt a problémát meghaladni, hogy komoly önismereti unkába kezdesz, lehatolsz a saját mélységeidbe, felismered az erősségeidet, és elkezded kamatoztatni őket, a gyengeségeid okát pedig egyenként megkeresed és realizálod, és lépésről lépésre meghaladod.

2018. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Pontosan így történt. Legbelül gondoltam ezt, hogy ilyesmi válaszok fognak jönni, de megbánni semmit sem szeretek, így gondoltam kiírom a kérdést, nincs mit veszítenem.

De így is lett, te pedig szépen fel is ismerted.

Az okot pedig tudom, hogy mi okozza a negatív énképet. Nem volt olyan rég, hogy ne emlékezzek rá. Gyerekkoromban újgazdag és a menő gyerekekkel voltam körülvéve az iskolában, akik engem teljesen leromboltak. Fiúk, lányok egyaránt. Ezek voltak a sorozatos rossz impulzusok. Aztán tőlük nem kaptam semmiféle olyan impulzust, amit igényel egy önértékelésben fejlődő gyerek, vagyis nem tetszettem senkinek, csúnyának voltam tartva stb.

Pedig akkor még csak simán gyerek voltam. Idővel, fiatal felnőtt koromra megváltozott a külsőm, és rossznak már nem mondható.

Mivel inkább érzékenyebb típus vagyok szerintem, ezek rányomták a bélyegét mindenre. Most már fóbiaszerűen félek a szép lányoktól is, mivel ezek, akikről meséltem kivétel nélkül szép külsejű emberek.

Voltak már sikerélményeim, de ettől az állandó képtől ami kialakult magamról nem tudtam a sikerek által sem elszakadni. A személyiségem, életem része nem tudom csak úgy elengedni a semmibe.

Kérdés az, hogy ez nem fog sohasem kifakulni? Mindig ilyen leszek, és meg sem fogom próbálni a társkeresést vagy ugyanolyan csúfos vége lesz mint amit már meséltem?

Pár hónap múlva töltöm a 21-et, ha eddig így éltem, ezután is így fogok?

2018. aug. 11. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!