Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egyedül lenni. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egyedül lenni. De most elkezdett kínozni a magány. Hogyan kezd az ember barátkozni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom mióta vagyok egyedül. Jól éreztem magam. Egy, de ő nagyon jó barátom volt, elköltözött, 2,5óra repülővel😿.


Hiába élek még valami jót, nincs kinek elmesélnem, megmutatnom, most olyan elveszettnek érzem magam, kedvem sincs semmihez.


2018. aug. 4. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nyelvtanból megbuktál? Egy storyhoz kell bevezetés mindig, mert mi nem te vagyunk, és nem érthető, hogy mit is makogsz...
2018. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérek kávét.
2018. aug. 4. 07:15
 3/8 anonim ***** válasza:
A szingli lét felbecsülhetetlen örömei...
2018. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát kezdetnek rámírhatsz kérdező, de nem ígérek semmit. :D hasonló szituban vagyok annyi kivétellel, hogy én magamtól döntöttem úgy, hogy minden ismerősömtől/barátomtól elzárom magam.
2018. aug. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés ezzel kapcsolatban tettem fel én is kérdést a múltkor:)
2018. aug. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi tartjuk a kapcsolatot. De az nem olyan.

Nincs olyan, hogy kopogunk a másik ajtaján hajnalban, hogy csak úgy elmegyünk este valahová...

2018. aug. 4. 07:30
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Menj el különböző olyan programokra, ahol van erre lehetőség. Könyvklub, társasjáték est, túra klub, vagy barmi, ami érdekel. Legalább egy kozos pont van. Ott lehet barátot És társat is találni. Az egyik nagyon közeli barátomat a gyöngyösi volán buszon ülve ismertem meg.
2018. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vele hogy ismerkedtél meg annak idején? Biztos tudod te, hogy kell barátkozni, ismerkedni.
2018. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!