Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki viszonylag későn (28-30 év körül vagy felette) találta meg az igazit? Hol ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos akad! Én csak 23f vagyok de eddig még nem igazi se volt! :( :)
2018. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

talán nem így fogalmaznék, hogy igazi....

De mondjuk így.

Azt hittem, hogy már 2x is megtaláltam, de egyik sem volt az, 5 hónappal ezelőtt is kiderült de ez viszonylag hamar, hogy ő tutira nem lesz az.


Majd talán a következő :)

31/f

2018. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25/l szerintem nincs olyan, hogy igazi, sok igazi lehet az életben. Nem érdemes erőltetni sem, de a lehetőséget meg kell adni magunknak, sok barátot kell szerezni, valaki előbb utóbb majd csak horogra akad :D Sokszor csalódtam, meg mondtam már, hogy na, majd most, aztán nem sikerült, pedig mindegyikbe eléggé szerelmes voltam, aztán mindig azt mondtam, hogy én aztán többet biztos, hogy nem :D Még ugyan nem találtam meg az "igazit", de ha szerelmi bánatom van, erre szoktam gondolni, és ezzel nyugtatom magam! :D
2018. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már rég nem hiszek abban hogy "igazi". 18 évesen beleszerettem egy srácba, mai napig azt mondom ő volt a leginkább hozzámvaló, a külvilág is így lát(t)ja. De csak kicsit kavartunk, aztán ő megnősült.

Utána a következőre (21 évesen) azt mondtam vele maradok. 1 évig se voltunk együtt. 25 évesen nagyon szerelmes lettem, ő benne már majdnem biztos voltam hogy vele maradok örökre. 2 évig tartott.

30 évesen elkeseredtségemben nekiindultam "falni" a pasikat, de a másodiknál elakadtam. Lassan 4 éve vagyunk együtt, és csak azért nem élünk együtt mert nem tudjuk megoldani. De hamarosan meg lesz. Szóval ha vele maradok akkor mondhatjuk hogy 30 évesen találtam meg az "igazit". De még semmi sem biztos.


Nincs olyan hogy igazi. Olyan van, hogy szeretitek egymást, és jó társnak, közösek a célok, és eldöntitek hogy együtt maradtok, családot alapítotok.

2018. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32 vagyok ,egyedülálló. Hiszem,hogy megfogom találni. Tapasztalat mindig ott van,ahol nem számítok rá. Minden egyes nap toppon kell lenni. Egy acél és építő ipari faanyag kereskedésben vagyok tgk sofőr. Franc se gondolná,hogy itt is megfordulnak szép és szingli hölgyek. Igaz évente 4-5az acél részlegen,fán 10 ...Acélba a cége "szivatásból" a kis kolleginát bekűldi vasért...
2018. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy 2.5 éves peródust leszámítva nem volt nagy sikerem a férfiaknál. 1 hosszabb kapcsolat abban a 2.5 évben, de nem illettünk össze.

28 évesen ismertem meg a jelenlegi párom, azóta vettünk közösen lakást - ő az, aki mellett ki akarok tartani.

2018. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!