Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ütközik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ütközik a kettő?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok nagyon a véleményetekre illetve hogy van-e más is ilyen helyzetben.

Szögezzük le elsősorban hogy számomra túlnyomó részben a belső a fontos mivel elég lelkis/érzékeny természetű ember vagyok romantika,emberi kapcsolat terén...

Na de itt az érdekes dolog benne.

Van egy úgymond kialakult női ideálom ami nagyon tetszik külsőleg, egyszerűen imádom,vonz DE viszont soha nem egyezett meg még ez a külső ideál azzal a lelki világgal/belsővel amit én keresek a másikban. Ez miért lehet? miért nincs harmóniában a kettő?



2018. aug. 12. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érzem én is, csak nőként. Talán, engedni kell egy picit az ideálból..
2018. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezért tartom hülyeségnek az ideál dolgot. Magában is foglalja azt a szó hogy idea ergo nem is teljesen valós dologról beszélünk.

Én pl. az okos/intelligens, vicces de ugyanakkor komoly, normális, tájékozott pasikra bukom. Eddig az összesben meg volt ezek közül minden. Ellenben külsőre mindegyik más volt és mégis mindegyik bejött. Nem csak a természetük szépítette őket meg, első ránézésre is bejöttek. Persze voltak hasonlóságok de hirtelen az ember nem azt mondta volna rájuk hogy jéé mennyire hasonlóak.

Az ideál szerintem csak egy elméleti dolog és csak ott van értelme. Gyakorlatban az a fontos hogy külsőre/belsőre bejöjjön. És ha ez megvan akkor hülyeség azon agyalni hogy az ideálod a barna és az adott lany meg mégis fekete ha minden megvan benne.

2018. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
amúgy lehet hogy megegyezik az belül is,csak mondjuk az ideálod testileg és arcilag 9-10 pontos nőci,akkor ő nem fog 1-2 kedves szó miatt elolvadni tőled,amikor naponta 20-30 pasi vergődik érte 16 éves kora óta.
2018. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeld el, hogy elvesztenéd a szemed világát. Nem látnád, hogy néznek ki az emberek, legfeljebb tapinthatnád és elképzelhetnéd, hogy milyenek. Ez esetben hogy támadna benned vonzalom?

Gyakorlatilag nekem is van egy külső ideálom, ha nem is precízen pontos, de még soha senki nem hasonlított rá, akikhez vonzódtam.

2018. aug. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Es mi lenne ha adnal eselyt a megismeresre? Akit ert mar BARMIKOR is bantas, barmily okbol, sanszos hogy alarc moge bujik. Ha idosebb leszel rajossz, hogy belsoleg sem mindenki egybol az igaz szamara ertekes enjet mutatja, hanem azt amibe bele lehet rugni siman ha ugy alakul ;)
2018. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amiket írtatok természetesen mind jogos.

Én mindig úgy tartottam sőt tapasztaltam is életem során hogy a belső nagyon de nagyon megtudja szépíteni a külsőt...nem is akármennyire egyértelműen. Az ideál meg igen..lehet hogy inkább a média,közösségi oldalak befolyásolása miatt lehet illetve tartom vonzónak de nem ítélkezem senki felett soha mivel nem ismerem és úgy tartom hogy "ki mit vet, úgy arat".

2018. aug. 12. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!