Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok ilyen gonosz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen gonosz?

Figyelt kérdés
Barátságnak indult a dolog, de mindketten érezzük / éreztük, hogy ez több. Sokat beszéltünk, ha tudtunk találkoztunk. De kb egy hete minden más. Meghalt neki valaki. Nem tudtám megmondani pontosan milyen státuszt is töltött be az életében, nekem olyat mondott, hogy olyan volt neki ez a nő mintha a nővére lett volna. De mintha ennél több lenne. Én beszélni akartam kettönkkel kapcsolatban vele, de nagyon ki van még most is akadva. Próbáltam megértő lenni vele, azt mondtam, majd megbeszéljük máskor Kettőnk dolgát de nem igazán érdekelte a dolog. Annyit mondott ahogy nekem jó.. Azóta nem is igazán beszélünk, találkozni meg végképp nem. Még mindig ő jár a fejében, olyan, mintha nem csak egy nagyon jó barát lett volna, hanem a szerelme. Velem nem is törődik.. Ezelőtt hajnalig beszéltünk, amikor csak tudtunk találkoztunk, olykor még ha csak 2 percünk is volt, de Összefutottunk. Bejött hozzám az üzletbe, hogy még ha csak egy pillanatra is, de lásson. De most... Semmi sincs. Nekem nagyon rosszul esik ez, mert engem meg emészt a Kettőnk dolga, szeretném tisztázni a helyzetünket, közben meg tudom, hogy mindenre és mindenkire van ideje csak rám nincs..

2018. aug. 12. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki időt, ha nem változik a helyzet később se (itt most nem 1-2 hétre gondolok, hanem 1-2 hónapra), akkor lelépsz. Lehet tényleg szerette, fontos volt neki és most nincs kedve hozzád.

De amúgy meg honnan tudod, hogy mással beszél, csak veled nem?

2018. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!