Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok egy ilyen beszélgetésre?

Figyelt kérdés

Párom haverjaival iszogatott a teraszon. Témáztak, és én épp akkor értem a konyhába, hogy vigyek nekik rágcsát, amikor párom mesélte, hogy legutóbb amikor fesztiválon voltunk a tónál volt pár csaj akik pucéran fürödtek. És hogy annyi p*nci volt hogy egyből be kellett mennie a vízbe, nehogy baj legyen... értitek...


Nem tudta, hogy hallom.


2018. aug. 13. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát szarul esne...:/
2018. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ebben nem is az álló farka a sértő, hanem hogy ilyenekről beszél, ilyen stílusban.
2018. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Azt gondolnám hogy ilyet csak éretlen "férfi" mond. Rosszul esne.


30N

2018. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elkezdenek gondolkozni, hogy miert vagyok együtt egy ilyen alpari paraszttal.
2018. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos rosszul esne nekem is. Elég éretlen a barátod felfogása.
2018. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Elég éretlen felfogásotok van nektek csajok. Mondom ezt úgy, h én is nő vagyok, igaz már a középkorúak táborában. Semmi rosszat nem mondott, csak annyit, h hatással volt rá a sok pucér nő. Ez sztem teljesen normális reakció egy hetero férfitől.
2018. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:(
2018. aug. 13. 18:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mindig van egy "nagyon laza" csaj, aki nőként megmondja a tutit, de ettől a véleménytől a szememben neked nem érett felfogásod van, csak nem értékeled magad eléggé, és annak idején önbizalomproblémákkal küszködve meggyőzhetted magad arról, hogy tök normális, ha az ilyen gondolataikat ilyen formában osztják meg a pasik...pedig nem.
2018. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hetero...és férfi. Ettől azért még nem kéne igy viselkedni nem?

Engem egyáltalán nem hozott lázba a sok száz pasi, mert nem érdekeltek.

Másra áll fel neki?

Fordított esetben mit szólna?

2018. aug. 13. 19:12
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Nincs igazad 8-ás. Fiatal nőként én is így gondolkoztam. Érett nőként már nincs ez a kisajátító, birtokló, és önbizalom hiányból fakadó mindenhol vissza jelzést váró követelő reszkető eg9m.
2018. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!