Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha kiderülne hogy a barátotok mielőtt megismerkedtetek járt prostituáltnál?

Figyelt kérdés
Az is hozzátartozik, hogy mielőtt összejötettek volt direkt szűréseken...
2018. aug. 9. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Akkor mi a probléma?

32/f

2018. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Az a múlt. Örülnék, hogy bízott bennem, és folytatnánk, ahol abbahagytuk. Neked viszont ha nem fér bele, kínlódás lesz az egész kapcsolatotok, mert a legkisebb vita estén is a fejéhez fogod vágni.
2018. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Az én értékrendem abszolút kizárja mások testének pénzért használatba vételét, és nem is akarnék olyan társat, akinek nincs baja ilyesmivel.
2018. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Semmit,én is dolgoztam ebben a szférában,nem érdekel.
2018. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Én is ott kezdtem,egy normális nő természetesnek veszi.
2018. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Örülnék,ha elmondja. Engem nem zavar.
2018. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Dobnám.
2018. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Exem,prostival vesztette el,17 évesen a haverok befizették. Nem bolt vele semmi gondom,inkább csak nevettem rajta,meg kérdeztem milyen volt mégis,kivancsi voltam. De ránk nézve nem izgatott a dolog.
2018. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem érdekelne túlzottan. Amit előttem csinált, az a múlt.
2018. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

#5

Miért lenne természetes, hogy egy férfi prostihoz járt?

Érdekes a hozzáállásod, ha egy nőt elítélsz, mert sok férfival volt előtted, ahogyan korábban már tőled lehetett olvasni itt, hogy szidalmazod az ilyen nőket, de egy férfinél legyen természetes, hogy prostihoz járt. Sőt, az a nő a normális, aki ezt teljesen elfogadja, természetesnek veszi. Miért nem lehet akkor azt is elfogadni, ha valakinek az értékrendjébe nem fér bele, hogy pénzt fizetsz egy nőnek, hogy kedved szerint használd a testét?

Vannak olyan nők, akiket nem zavar, és olyanok is, akik máshogyan gondolkoznak ezzel kapcsolatban. Nehogy már az ne számítson normálisnak, aki nem fogadja örömmel azt, hogy megtud valami hasonlót a párjáról.


Azért amikor arról volt szó, hogy egy fiatal lány korábban neten keresztül vett részt olyan munkában, ahol ruha nélkül mutatkozott (tehát nem került személyes kontaktusba senkivel), és megkérdezte, hogy mit szólnának hozzá a férfiak, ha ez kiderülne a párjukról, akkor legtöbbjük azonnal kidobta volna. Érdekes ez a kettős mérce.

2018. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!