Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoo tapasztalatok? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo tapasztalatok? Tényleg ekkora lopás?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyeneket, hogy a badoo egy idő után kéri a telefonszámot, ezután néha-néha bekapcsolja magától a prémiumot, és komoly pénzeket vesz le.


Olyanokat is olvastam, hogy képekre ránagyítani csak pénzért lehet (ez lenne a legkisebb gond), de olyan is van, hogy egy idő után pénzbe kerül az üzenet küldés is.


Szóval ezekből mennyi igaz? Esetleg van még más ilyesmi is? Véglegesen lehet törölni a profilt?


(Mielőtt bárki írná, hogy úgyse jó semmire, hagyjam a fenébe: Tudom, nem igazán gondolom annyira komolyan... Inkább csak szétnéznék ott.)



2018. jún. 26. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem igaz belőle.
2018. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Regisztráció után kb 3 napon keresztül van szupererőd, ki vagy emelve és prémium vagy. Mindent láthatsz, hogy kik kedveltek be, ráírhatsz bárkire. Miután ez elmúlik, ugyanúgy tudsz majd beszélgetni rajta, de ahhoz, hogy tök új emberre ráírj, fizetni kell (azt hiszem), ugyanúgy meg tudod nézni mások profilját, viszont azokat, akik csak bekedveltek, már nem nézheted meg. Nem látod a képeiket, stb. Ha be is fizetsz, ha minden igaz a beállításokon belül ki lehet kapcsolni, hogy leszívja a pénzt a Badoo csak úgy a kártyáról.
2018. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha teszem azt fel, nekem már fizetni kellene, hogy új emberre írjak, de ő ír előbb, akkor ha én visszaírok, azért nekem is fizetni kell? Vagy onnantól minden egyes üzenetért kell?
2018. jún. 26. 22:26
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor kell fizetni, ha átléped a napi limitet. Vagy várnod kell 24 órát.
2018. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

A lájkok számát limitálja. Csak creditért írhatsz rá vkire anélkül, h szívet nyomtatok volna egymásra. Prémium nélkül nem látod, h kik néztek meg, v kiktől kaptál szívet.


Pénztemető ez is. Ma töröltem magam.


27/F

2018. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsenek ilyen jellegű negatív tapasztalataim.

Inkább az a bajom vele hogy alig van rajta mozgás,

legalábbis az én korosztályombeli nők tekintetében mindenképpen.

40F

2018. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott ismertem meg a párom. Nekünk bejött. Lehetett végleg törölni magunkat. Ő sem és én sem voltam előfizető, mégis egymásra találtunk. 35+
2018. jún. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de nem ajánlom a badoo-t, értelmes nők ott egyáltalán nincsenek.
2018. jún. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Egy nagy kula az az oldal. Keress mást, komolyan mondom!
2018. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szóval a farokfotó küldözgetők mind előfizetők, mert azok jönnek kéretlenül, pedig a kutya nem nyomott rájuk szívet.
2018. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!