Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakhoz szól a kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdésem. Tudod, hogy biztosan csak szex kapcsolatot akarsz. Mi alapján döntöd el hogy kivel akarod ezt?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Kinézetre megüti az én általam elvárt szintet. Nem csak külsőre, mert van elég sok beszélgetés is.

Ne érezzek iránta semmit. Jön kis érzés, én már is kiléptem.

2018. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem alapján.
2018. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Ránézek, és máris tudom, hogy ott van-e benne az a valami valami ami megfog vagy sem. Szóval a külső/kisugárzás a döntő, pl egy magabiztos nő iszonyat szexi.
2018. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

két eset fordult elő velem:


- a csaj amúgy valami miatt nem jött be (valamilyen külső vagy belső tulajdonság miatt), de tudtam, hogy egy kellemes este még lehet belőle (nem vertem át egy nőt sem, mindegyik tudta, hogy csak szex)


- a másik, esetben ugyanígy indítottam, hogy csak jól megcsinálom, aztán valahol az ismerkedés közben észrevettem, hogy nem megdugni akarom, hanem megismerni. Na azzal a lánnyal akivel ez történt együtt voltam 6 évet :)

2018. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Hát én ledöbbentem az első válaszán. Miért menekülsz az érzéseid elől??
2018. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Közel legyen,izgasson fel már ha rágondolok ,legyen ideje,talihelye! 37F
2018. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Ingyen legyen es lyuk

Az a no aki ebbe belemegy buta es onbecsulese nulla ingyen prosti

2018. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Válaszolók! A 7. válaszolóval egyetértetek, vagy ti nem így látjátok azt a nőt, akivel a szexkapcsolatot megélitek?


Mert ez érdekes, hogy a 7. válaszoló az nem hímringyó, ha így tesz, de a hölgy, akivel megéli ezt, az pedig ingyen rrobanc a szemében.


Mondom ezt úgy, hogy semmilyen személyes érintettségem nincs e területen, sosem tettem ilyet, és nem is fogok.

2018. júl. 23. 22:15
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

7. válaszoló az biztos egy csúnya alak lehet, ha nem tud válogatni a szép nők között. Vagy te megdugnál egy 190 kilós öregasszonyt, mert csak lyuk? :D Az igen, van ízlésed! De én úgy gondolom az ilyen ember olyan is.

És attól még, hogy egy nő belemegy, mert számára vonzó az adott pasi attól még ő nem lesz r***nc. Miért nem tanuljátok már meg? :D

2018. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Mi mas lehet aki erzelem nelkul odatartja

Buta ribizli

Mert a profi az penst ker erte a buta ingyen tolja le a bugyit.

Korcs vilag

2018. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!