Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok felajánlaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok felajánlaná, hogy támogat a tanulásban, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Ha családi körülmények miatt nem sikerült egyetemet végezned, mert rögtön mentél dolgozni, és a párod felajánlaná, menj részmunkaidőbe, kezd el a sulit (ha nincs a szakon esti és levelező) mellette, és nem kérne lakbérbe pénzt, csak a saját dolgaid illetve a kaja felét finanszírozd, amíg végzel.


El lehet ezt így fogadni?


Vagy inkább munka érettségivel továbbra is?


2018. febr. 1. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a normális. Még csak nem is támogat, így is elég centizgetős a pasas...
2018. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Én úgy nem érezném jól magam. Vagy finanszírozom magamnak a tanulásom, vagy maradok ott, ahol vagyok (érettségi, munka).

Én egyébként ezért nem mentem egyetemre. Nem volt elég a pontom az államira, a szüleimet meg nem akartam fél évente 300 ezer forinttal leterhelni. A mai napig úgy vagyok vele, hogyha kell a diploma, akkor addig képzem magam olcsóbb vegzettségekkel - pl OKJ ami beszámít -, amíg fel nem vesznek államira.

2018. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggő. Férj - feleség esetében szerintem ez rendben van. De egy sima kapcsolatban én soha nem várnék el ilyen senkitől.


Lásd: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2, úgy értve, ha nincs tandíj. Mindent te fizetsz magadnak munkából, kivétel a lakbér felét
2018. febr. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!