Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges olyan, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges olyan, hogy csak azért játssza meg magát a pasi, hogy a lányok cukinak tartsák és noszogassák, holott szó sincs ilyenről csak a figyelem kell neki?

Figyelt kérdés

Komolyan úgy érzem, hogy próbálok általános dolgokról beszélni vele, de ő egy szavas válaszokat ad. De nem csak velem csinálja ezt. A lányok többségével. De mikor a fiúkkal beszél, akkor megtáltosodik. Vagy ha más lányokkal dumál (mikor mondanivalója van), akkor elillan az érdekes "félénkség".


Milyen egy félénk pasi? Én úgy érzem, hogy ő ezt megjátssza.


2018. aug. 14. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak nem érdekli az adott téma, nincs róla véleménye, nem akar vagy nem tud hozzászólni.
2018. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy férfinak az az álma, hogy a lányok cukinak tartsák és noszogassák, szóval nem.
2018. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Félénk.

A félénkség a sztereotípiákkal ellentétben egyáltalán nem töketlenséget vagy életképtelenséget jelent, éppen ezért félreérthető.

Van egy kolléganőm, aki nagyon tetszik és nagyon szimpatikzs, de a jelenlétében alig tudok megszólalni, összehúzom magam, szó szerint félek. Miközben más nőkkel és férfiakkal pont ellenkezőleg vagyok.

2018. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb haverom pont ilyen. Mondjuk szerintem nem jatsza meg csak ... El lehet beszelni vele tok jol egesz hosszan komoly temakrol de amikor egy ismeretlen csajjal egy tarsasagba kerul neki annyi. Egyszeruen megkukul. Szerintem gatlasossag es a tudat h meg nem volt novel teszi ezt vele, de sajnos ugy tunik hogy ilyen vegtelen cikluskent egyre rosszabb lesz
2018. aug. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!