Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat magáról ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat magáról ez a pasi? (FIGYELEM:NAGYON GÁZ! )

Figyelt kérdés

Ezt egy elkeseredett pasi írta ki 3 nap leforgása alatt Fscebookra... Bocsi a sok nagybetűért, de így írta ki.


VALAKI AKI SZINGLI A NŐK KÖZÜL JELÖLJÖN MÁR BE KÖNYÖRGÖM NEKTEK SZINGLI NŐK.

.

.

.

INKÁBB MEGYEK HIJÁBA VÁROK SZINGLI NŐRE SOHA NEM JELÖLJ BE EGY SZINGLI NŐ SE SEMMIKOR SE NA HELOSZTOK SZINGLI CSAJOK HOLNAP JÖVŐK DE MINEK AZT NEM TUDOM.

.

.

.

HA MA SEM JELÖLJ EGY SZINGLI NŐ SE AKKOR LEHET HOGY VASÁRNAP MÉG IS ÖNGYILKOSNAK KELL LENNEM MERT EZ MÁR KIBA.SZOTUL BOSSZANTÓ HOGY EGY SZINGLI NŐ SE JELÖL BE.

.

.

.

SZINGLI NŐK JELÖLJETEK MÁR KÖNYÖRGÖM NEKTEK.

.

.

.

B.AZD MEG HA MÁR BEJELÖLÖK VALAKI ÍRJON DE HA NEM ÍR AKKOR KI TILTOM A FA.SZOMBA NEM AZÉRT JELÖLÖM BE HOGY NE ÍRJON HA NEM AZÉRT HOGY ÍRJON.

.

.

.

HA VALAKI AKAR VALAMIT AZ ÍRJON VIDEÓZOK A YOUTUBON EZT NÉZEM MOST:MÁV 11-es vonal 1. rész Veszprém - Eplény.

.

.

.

21:25IG VAGYOK CSAK MERT A COOL LESZ TERMINATOR3 A GÉPED LÁZADÁSA AZT NÉZEM MAJD ADDIG AMÍG VAGYOK JELÖLJENEK A SZINGLINŐK KÉREM SZÉPEN.

.

.

.

A SOK VISSZAUTASÍTÁSSAL AZT ÉRIK EL NŐK HOGY KINYÍROM MAGAMAT NEM VICCELEK MOST MÁR.

.

.

.

NEM FOGLALKOZOK AZ IDIÓTA NŐKKEL KINYÍROM MAGAM JOBB LESZ NEKEM MINT ÉLVE MARADNI TOVÁBB A NŐK MIATT NYÍROM KI MAGAM MERT NEM KELLEK NEKIK.

.

.

.

ÉS HA VALAKINEK NEM TETCIK MIT ÍROK IDE AZ ÍRJON ÉN MEG EL KÜLDÖM A JÓ KUR.VA ANYÁBA ABBA LEGYEN NŐ VAGY PASI NEM ÉRDEKEL EL KÜLDÖM A KUR.VA ANYÁBA IS CSAK ÍRJON AKINEK NEM TETCIK VALAMI.

.

.

.

ÍGY IS EL TUDOK KÜLDENI BÁRKIT A KUR.VA ANYÁBA MONDJUNK AZ IDIÓTA HÜLYE PIC.SÁKAT MENYETEK A JÓ BÜDÖS KUR.VA ANYÁTOKBA MAGATOKNAK KÖSZÖNHETITEK AZT HOGY ÉN KINYÍROM MAGAMAT.

.

.

.

MINDEN NŐ LELKÉN FOG SZÁRADNI A HALÁLOM MERT NEM FOGATAK EL ENGEM A PASIJUKNAK.

.

.

.

NA REAGÁLJON VALAKI A KI ÍRTAKRA MI VAN VELETEK BAS.ZTOK A PASITOKKAL SZOPJÁTOK A FA.SZT VAGY MI VAN.

.

.

.

SENKI SE REAGÁL ARRA AMIT KI ÍROK BIZTOS MINDEN HÜLYE KURV.A ÉPP BASZ.IK A CSÁVÓJÁVAL VAGY UJJAZZÁK MAGUKAT.

.

.

.

NŐK KUR.VÁK SEMMI TÖBBEK CSAK KURV.ÁK ENNYI.

.

.

.

VASÁRNAP MEG DÖGLÖK HÉTFŐN MÁR NEM FOGOK ÉLNI A NŐK ÖRÜLHETNEK MAJD.


És ez még csak nem is az összes kiírás.


2013. jún. 30. 14:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a szövegből kiderül, hogy mit gondol magáról (meg a nőkről). Kellene neki egy kib-szott nagy hideg zuhany. Le kéne nyomni szó szoros értelmében egy dézsa jégbe.
2013. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
69%
Holnap hétfő, akkor majd abbahagyja ezek szerint.
2013. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%

"VASÁRNAP MEG DÖGLÖK HÉTFŐN MÁR NEM FOGOK ÉLNI A NŐK ÖRÜLHETNEK MAJD. " ennyit elég is volt látnom..

ez egy menthetetlen barom.

2013. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
50%
Szánalom tenger.
2013. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
70%
Mit mondjak, elmebeteg, ilyennek mèg szànlomból sem írnèk.
2013. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
70%

Bár fogadni mernék rá,hogy gyakorizik XD

Ha nem ő,akkor sok lelkitársa :D

2013. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%
Hát, hogy mit gondolhat magáról, azt nem tudom, de hogy szánalmas és minden jó érzésű ember számára taszító, amiket írogat, az biztos.
2013. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
77%
Imádom az ilyeneket, annyi esze persze nincs hogy aki nem ismerőse az nem látja, nem fogja jelölni, biztos nem nézegeti egy ismeretlen az adatlapját.. :D Ha a hülyeség fájna...
2013. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Ezt ma írta: MA SAJNOS NEM TUDTAM MEG HALNI MERT NEM VOLT AUTÓ AM IEL GÁZOLT VOLNA DE HÁTHA LESZ VALAMIKOR ÉS AKKOR VISZLÁT ÉLET.
2013. jún. 30. 14:47
 10/40 anonim ***** válasza:
48%
Igen, szánalmas, szegény szerencsétletlen. De, ha te is a csúnya fiúk testében lennél azért megértenéd, hogy milyen nehéz nekünk. Hiába próbálkozunk lányoknál, a többség még haverkodni sem akar, nem, hogy járni velünk és nem csak a szép lányokról van most szó... Talán, ha több együttérzés, empátia lenne a mai lányokan, akkor szebb világot élnénk.
2013. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!