Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez Tinderen szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez Tinderen szerintetek?

Figyelt kérdés

Ezalatt arra gondolok, hogy pl több mint egy héten belül max 10 egyezésem van, és ezek is kb pár nap alatt megvannak, és utána semmi találat. Elkezdik beszélgetni ott a "párjaimmal", és kis idő múlva abszolút nem reagálnak semmit. Pár nap múlva se, és mégse válnak szét.

Tegnap érdekességképpen csináltam egy kamu profilt egy elég jó kinézetű srácot töltöttem fel profilképként, és egy nap alatt 18! egyezés volt. Durva, hogy mennyire a külsőségekre megye ez az app is.

Amúgy magamat külsőleg átlagosnak tartom, és hiába beszélgetek normálisan a lányokkal, egy idő után kifullad az egész, de főleg a részükről. Most pl egyből azt kellene megkérdeznem, hogy figyi, mikor érnél rá dugni egyet? Vagy nem értem, hogy mi lenne a jó taktika.



2018. aug. 14. 20:48
 1/7 anonim válasza:
szomorú au hogy a csajok se különbek, mert vagy dakodigerek vagy golddigerek
2018. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha neten ismerkedsz első körben persze, hogy a kinézet alapján fognak értékelni. Amúgy nem húzod túl sokáig a beszélgetést? Nem a dugasról van szó. De pl én sem szívesen dumálgatok hetekig úgy hogy nem akarnak találkozni velem...
2018. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Max egy hetet várok, de ha úgy érzem, hogy nagyon nagy az összhang, akkor már három nap után is rákérdezek.

A találkozó dologgal úgy vagyok, hogy ha a másodikra is nemet mond, akkor nem erőltetem. Túl sokan játszottak már velem.

2018. aug. 14. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen rendben is van. Nagyon sok nő van aki csak szórakozik. De! Van olyan aki komolyan gondolja. Én ott ismertem meg a férjem :D szóval tarts ki és ne add fel sztem nem lehetetlen. De hozzáteszem előtte sok sok hónapon keresztül kaptam pár érdekes és gáz üzenetet vagy éppen válasz nélkülit. Csak nem erre kell koncentrálni...
2018. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen külsejű nőket jelolgetsz. Van akin eleve látszik, hogy a lájkokra megy vagy csak a szexért regisztrált. Vagy szerinted tökéletes testű cicababak miért vannak fent?
2018. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Vegyesen jelölgetek. Persze a nagyon túlsúlyos lányokat nem húzom jobbra, de olyan 80%-ban jobbra húzok mindenkit.

Tudom én, hogy nagy a túlkínálat belőlünk srácokból, de akkor is durva, hogy egy átlagos arcú és külsejű lánnyal is vért kell izzadni, hogy sikerüljön elhívni találkozni.

2018. aug. 15. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze ez egyéni, hogy ki mit ért átlagos alatt. Nekem ha ír is valaki, biztos hogy nem a találkozást emlegeti, hanem egész mást. Ilyenekre már nem is válaszolok, minek. Pedig átlagos szintet - szerintem - elérem nőként.
2018. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!