Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen matcheltem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen matcheltem egy nagyon szép lánnyal, aki az egyik barátom ismerőse. És még rám is írt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egy városban is lakom a lánnyal. én nem hinném, hogy akarna tőlem valamit, mert hogy ő "sokkal jobb kategóriájú" mint én. én arra gondolok, hogy csak szórakozik, ezért szerintem csak le kellene tiltanom. mit csináljak szerintetek?
2018. júl. 15. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem cseszd is le rendesen tényleg, meg tilatás az minimum. Aztán jöhet a sarokban sírás 3 hónapig, hogy téged nem akar senki.
2018. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán beszélgess vele. Hátha mégis azért írt rád, mert érdekled.
2018. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nekem akkor is fura. ilyen szép lánnyal még nem matcheltem soha. és az évek alatt még 1 lány sem írt rám. vagyis egyszer volt egy lány, akinek nem a nap miatt volt fekete a bőre, az rámírt, mert valamilyen szolgáltatást szeretett volna nyújtani nekem pénzért. és ennyi.
2018. júl. 15. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyél már balfa5z bakker, ha van egy kis szerencséd, akkor használd ki és ne rinyálj! Ha lesz belőle semmi, akkor is legalább megpróbáltad!
2018. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vigyazz!!! Ha egy no feltunoen szep es kedves...van valami a dologban...kiveve ha kiveve.

Mint velem kb 4 eve. Nem tudom, hogy, de raakadtam egy gyonyoru lanyra...sose feledem, veszelyesen szep volt....blablablabla...meg a talalkozoig sem jutottam el vele mert feltem a szepsegetol...tul szep volt hozzam.

Pedig oszinte volt es komolyak voltak a szandekai.

Lehet o is ilyen, ha megse probalod...tudod...tudni se fogod.

2018. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és mégis mit írhatnék egy ilyen szép lánynak?
2018. júl. 15. 22:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia, szep vagy.

Ird ezt, ha mar annyira de nagyon szep.

2018. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom. Talan kerdezd meg, hogy milyen napja volt. Vagy, hogy miert irt rad. Vagy valami kedveset, de ne tul kedveset, mert kell a bunkozas ugye, egy piciket, vagy valami semlegeset, pl hogy vagy, vagy esetleg bokolj neki, valami kulonlegeset, ne ilyan tucat dolgot, hogy szep a hajad a szad az alakod az arcod...valami melyebbet, pl szep a......hat...lehet a szep a hajad megis jo lesz...:D
2018. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bence_ ***** válasza:
Azt írhatod, hogy meglepett, hogy írt neked..
2018. júl. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
végül inkább letiltottam.
2018. júl. 16. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!