Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hét netes ismeretség és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét netes ismeretség és egy pár tali után miért vagyok a háttérképe a telefonján, és miért tudja hogy melyik képen mi van rajtam?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Mert hónapokon keresztül megfigyelt vagy megfigyeltetett téged.


Vigyázz vele. Nagyon légy óvatos.

2018. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mégis miért figyeltetett volna engem?
2018. aug. 15. 21:17
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Bekattanó őrült fajta. Majd ha megmondod neki, hogy mégse illetek össze, cirkuszolni fog, vádaskodni, érzelmileg zsarolni...itt is van pár kérdés arról, hogy lehet az ilyen gyagyástól megszabadulni, mert még veszélyes is lehet.
2018. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Lehet hogy már szerelmes.. Később az ilyenekrol derul ki hogy betegesen féltékeny. De ne legyen igazam.
2018. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Valaki írt privátot: nem véletlenül nem válaszolok rá. Jártam már így. Rámtelepedett, kisajátított, minden figyelmem kellett neki, utána meg ellenem fordított mindent. Aztán ő sértődött meg.

Figyelemhiányos, lelkileg sérült, beteg agyú az ilyen.

2018. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

2 Bármiért. Lehet az írásod, lehet az egyéniséged, lehet a pénzed (ha van) háttered:)


Az ilyen emberek mindenedet feltérképezik. Gazdasági életedet, magánéletedet, családi kapcsolataidatz és mindent.

Ami jellemzi őket: Net-en élik az életüket szinte hajnalig.

2018. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én biztos nem írtam privátot. Amúgy meg azt mondta hogy ő nem féltékeny.
2018. aug. 15. 21:24
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Ja és még mielőtt azt mondaná valaki, hogy eltúlzom és ez a kedves gyerek csak érdeklődik: nem. Megtanultam felismerni a korai jeleket. Én is háttér voltam a számítógépén is...aztán meg fenyegetett.
2018. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Az még beleférne, ha berak háttérképnek, mert tetszel neki, de a többi része már fura. Creepy a pasas. Be careful!
2018. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

1 hét ismeretség után, azt amit irtál az nagyon gyanús. Túl jól ismer téged.


1 hét után az ember nem ismeri a másikat, nem ismeri a szokásait, a ruhatárat stb.

2018. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!