Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 heti ismeretség és 4 randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 heti ismeretség és 4 randi után fel lehet már hívni a lányt a lakásomra?

Figyelt kérdés

Készítenék valami finom vacsorát, iszogatnánk, beszélgetnénk, meg miegymás...


Szerintetek ez nem gyors tempó?


Tudom, minden ember más, de kívancsi lennék a véleményetekre.


2018. febr. 19. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet, persze. En nem mennek fel, de attol meg hivhatod.
2018. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ez a lány személyiségétől függ....
2018. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Én gyorsnak gondolom, de ha megvan az összhang és a maga ütemében alakul a dolog, akkor miért ne?


Milyen szándékaid vannak a lánnyal, illetve ezzel a meghívással? Mi az a "miegymás" :D?

2018. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek komolyak a szándékai, s a "miegymás" alatt azt értem amire gondolsz:)
2018. febr. 19. 11:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne dugd meg egyből amikor felhívod. Először menjen fel vacsizni, majd máskor menjen fel vacsizni és akkor mehet a menet.
2018. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Lehet...de szerintem csak akkor szexelj( szeretkezés), ha ő " kezdeményezni", vagy nagyon azt érzed rajta pl petting közben...de nyilván jó lenne tudni, hogy hol tartotok 😀
2018. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt kapcsolatokban a szexet "miegymásnak" mondjuk. Ma is tanultam valamit.
2018. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én első randin átmentem a férjemhez, de a nászéjszakánkon szexeltünk először... 😄


Nem a helyszín a lényeg, ha nem akarja még, akkor ha egy ágyon randiztok sem fogja megtenni, ha akarja, akkor meg simán jelezni fogja azt moziban v étteremben is.

2018. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én két hét ismertség és 4 randi után nem mennék a srác lakására, vacsi ide vagy oda.

De ez én vagyok.

2018. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A "miegymast" azert tartsd fuggoben. Ne erezze kotelezonek. Illetve milyen volt az a 4 randi? A jelenlegi kapcsolatotoktol fugg.
2018. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!