Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi gondolkozik úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi gondolkozik úgy, hogy nem hajlandó eltartani egy nőt, tehát mindkettőjük dolgozik, de közben elvárja, hogy a nő vezesse a háztartást és nevelje a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 18:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Szerintem itt egy paran elbeszeltek (direkt?) egymas mellett! Mindenki egy szereto tarsra vagyik akirol gondoskodnak vagy iy vagy ugy...
2018. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 peca1000 ***** válasza:
12%

Ez az élet rendje.


Na jó, én leviszem a szemetet, boltba megyek, ebédet hozok, kutyát sétáltatok, nèha reggelit és vacsorát készítek, mosogatok férfi létemre.


Az asszony a többit. :)

2018. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

peca1000


Ez a te életed rendje, másé nem. Szerencséd van, hogy kifogtál egy csicska nőt.

2018. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
86%
#9 Mi az, hogy besegíteni? A te ruhád mossa, a te ételedet is főzi, illetve utánad takarít. Ez nem besegítés, alap, hogy a saját piszkodat eltakarítod!! Nem segítség! Te is ott élsz, ott alszol,ott eszel. Nincs férfi és női munka. Főleg nem panelben. De már családi házban sincs. Simán vágok fát, és füvet Nyírő. Ezek nem napi szintű feladatok. A háztartást nap mint nap rendezni kell munka mellett, két embernek egyszerűbb. Nem lehet elvárás, hogy csak a nő végezze el! Nem egy felnőtt csecsemőre van szüksége a nőnek, hanem egy társra, akire az élet minden területén számíthat! A lőtéri kutya sem akarja, hogy bárki eltartson. Rég nem az a világ. Egy fizetés pedig semmire nem elég.
2018. aug. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire gondolsz. Egyébként igaz, a férfiak 70%-a ma, Magyarországon aszerint gondolkozik, hogy a nő dolgozik, főz, mos, takarít, gyereket nevel, míg ő dolgozik, hazajön, tesped, elmegy haverozni.


Az ismerősi körömben csak ilyeneket látni. De, hogy pozitív példával is éljek: apám 60-on felüli, és bár a gyereknevelést anyára hagyta, de ő is ugyanúgy főz, takarít, mint egy nő. És mellette dolgozik, meg a kertimunkát is végzi.

2018. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem elég sok, igen, én legalábbis az ismerősi körömben SOKKAL több olyat látok, aki szerint az a fair ha mindketten dolgoznak, utána meg a nő megcsinálja a házimnkát, intézi a gyerekeket, stb, ő meg haverkázik, sörikézik, bubukázik mer' fáradt, focikázik, stb... Undorító.


#9

És mi van azokkal, akik manapság is otthon maradnának, és állatokat gondoznának, kertészkednének, úgy sütnek-főznek hogy nem félkész alapból hanem pl házi tészta, házi kenyér, saját zöldséggel, stb? :)

Manapság is lehetséges ám ez, nem csak régen szabadott ilyeneket csinálni :)

Sőt, ha vannak gyerekek, akkor velük is lehet foglalkozni, nem csak hagyni őket nőni mint a dudvát :)

2018. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
94%

#9

Ja, még annyit tennék hozzá, hogy egyébként nem csak így lehet felfogni :)

Egy olyan házaspárt ismerek, ahol a férfi tartja el a nőt hosszútávon, ott a férfi úgy fogja fel, hogy ő keres eleget ahhoz, hogy jó színvonalon megéljenek, szóval anyagilag nincsenek rászorulva, így ebben a helyzetben meg többet ér neki az, hogy mikor hétköznap hazaér, illetve hétvégén csak lazítaniuk kell, vagy azt tenni amihez kedvük van, nem még akkor kell nekiugrani a dzsuvát vakarni otthon, ideoda rohangálni ügyet intézni, kertészkedni, stb, hanem ezek kész vannak addigra, sokkal több időt tudnak egymással tölteni, így pl megtehetik, hogy minden hétvégén eljárnak kirándulni, esténként csak úgy ülnek a fenekükön egy palack bor társaságában és beszélgetnek, stb, ami jobban esik neki az egész napos/hetes gürizés után, mintha még mehetne takarítani, vagy még ha ő le is ülne tévézni, de a feleségével nem tudna időt tölteni mert ő meg takarít...

Tudod van, akinek fontosabb az együtt töltött idő, mint az, hogy 2 kupaccal több pénz legyen, amit úgy meg nem lenne idő elkölteni.

Látszik is rajtuk egyébként, 30+ éve házasok, és sokszor olyanok mint a turbékoló kamaszok, érezhető a közös programok hatása :)

2018. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
#9 vagyok: A fröcsőgőknek szeretném elmondani, hogy a háztartást vezetni nem munka. Én egyedül élek, ráadásul rengeteget dolgozok, mégis csili-vili van és tisztaság. Mint mondtam, igen, besegítek. Eltartani meg csak az életképteleneket kell; elvárni meg épp felér azzal, hogy k...va vagy. Nagyon sajnálom, ha nem tetszik a véleményem; csak nem érdekel. Ha valaki magának akar kenyeret gyúrni, meg termeszteni ezt-azt, mert halálosan bio, csinálja csak; de a hülyesége miatt ne várja el, hogy ki legyen tartva. A gyereknevelésben mindkét félnek részt kell venni, úgy helyes és egészséges. Mégegyszer hangsúlyozom a sok beposhadt háziasszony-kitartott-életképtelen embereknek (kinek inge, magára veszi; kinek nem, az nem): 2018-ban háztartást vezetni NEM külön munka; amiért anyagi hozzájárulást kapsz. Ha tetszik, ha nem. PS: Akkor heti egyszer fizetek a takinéninek 5.000 Forintot, hogy varázsolja a lakást betyár tisztára, ha már lusta szar vagyok. Egy élmény volt, viszlát:)
2018. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Degenerált vagy, és nem érted, hogy mit is beszélünk kedves utolsó. Nagy valószínűséggel egyedül is maradsz, mert ennyi ésszel leelhetsz sültkrumpli is...
2018. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt mondjuk te IQ fighter..., nem kell senkit eltartani, de ne is várd el, hogy a sz..os gatyád mossa az asszony, mert neki lyuk van a lába között, neked meg himbi limbid van. A ok, mert csak.
2018. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!