Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság is sok olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság is sok olyan férfi van, aki úgy gondolja, hogy csak a nő feladata a házimunka és a gyerekekkel való foglalkozás?

Figyelt kérdés
Ez a többség vagy a kisebbség?
2018. aug. 16. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem ez a kisebbség a huszas, harmincas korosztályban. Felette szerintem fele-fele arányban van az ilyen gondolkodás és a munkamegosztás.
2018. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

40 fölött szerintem elnyomóan nagy többségben vannak az ilyen férfiak.


40 alatt nem tudom, talán szép lassan kezdenek felvilágosodni az emberek, és picit modernebb a gondolkozásuk.


30 alatt viszont megintcsak több olyan "férfit" ismerek, akik szerint az anyjuk dolga a házimunka stb (még akkor is, ha külön élnek tőle :DD )...


Össznépességben nem tudom, milyen arányok lehetnek... de valamivel több szerintem, aki úgy érzi hogy a nő dolga az ilyesmi.

2018. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Szeretném azt hinni, hogy ez csak a kisebbség.

F 35

2018. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kisebbség, de azért rengetegen vannak még. A 20-as, 30-as korosztályból is nem egy ilyen pasival találkoztam már. Meglepett milyen sokan vannak.
2018. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Igen ,én is úgy gondolom , hogy egy bizonyos intelligencia hányados és szellemi érettség után ez a probléma már nem igazán probléma, csak ritkán, inkább a fiatalokra jellemző ez...
2018. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanannyi, mint olyan nő, aki szerint a férfinek legyen lakása kocsija, és az ő dolga egyedül az udvarias.
2018. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
A férjem 45 éves, én két gyerekkel vagyok itthon, ő kidejezetten minden reggel elmondja munkába induláskor hogy :"ne csinálj itthon semmit, csak a gyerekekkel foglalkozz!" Ez zabalnivaló, de én azért takarítok mikor kell. Viszont sokszor porszívóz, mos, tereget, mosogat stb. Egy álom férj. Én minden nőnek ilyen férfit kívánok, őszintén.
2018. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Igen,sokan úgy gondoljuk hogy egy nőnek első a saját családja,felelősségel tartozik értük. Ha meg nem élte ki magát akkor minek neki család?
2018. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn a 20-as éveim elején, mikor még randizgattam- ismerkedtem, elég sok ilyen egyénbe futottam bele, aki azt képzelte, hogy teljes àllàs mellett ( mert ő ugyan nem tart el senkit), a nő dolga a hàztartàs is, elvàrtàk hogy főzve legyen ràjuk ,gyerek ellàtàs is szerintük a nő dolga.Maradjunk annyiban, hogy nem véletlenül nem lett ezekből pàrkapcsolat. Szerencsére a férjem màr 21 évesen is mikor összejött velem, normàlisan gondolkodott, és eszébe sem jutott, hogy meló mellett majd mindent én csinàlok. Megbeszélés alapjàn én főzök mindkettőnkre, ő intézi az összes bevàsàrlàst/ csekkek befizetését, gyógyszer beszerzést ha kell, a többi dolog közös. Mi heti vàltàsban intézzük a hàzimunkát. Csak remélni tudom, hogy kisebb azon pasik szàma, akik ilyen idióta, a màsikat hàzicselédnek tartó módban gondolkodnak Bàr az az igazsàg, hogy a nőkön múlik. Ki milyet vàlaszt, azt kapja.
2018. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem nyalja ki az anyuci a seggét még 30-40 évesen is az nem ilyen.


Nekem például anyám eleve nem volt ilyen, gyerekoromtól kezdve máshogy nevelt, nem úgy, hogy mindent megkapok és minden ott terem előttem, kis gyerekkoromtól úgy lettem nevelve, hogy takarítsak mosogassak főzzek süsse kivasaljak ha kell, és minden más fizikai munka is ami csak kell.


Szerintem ezt manapság maguk a szülők is elrontják a rossz neveléssel.

2018. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!