Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen olyan jelek vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan jelek vannak, amikből kiderül, hogy a nőnek tetszik a férfi? Fontos, a nő szingli, a férfinek van kapcsolata. Szóval milyen jelek buktatják le az érzelmeit a nőnek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Elpirus, csillog a szeme, zavarban van, ha egy jó kommunikáció képességű egyed, és elkezd össze vissza beszélni, hebegni habogni, csetleni-botlani, akkor tuti bejön neki a fazon.


Ha házas vagy, akkor meg maradj a sejhajodon nyugton, ha nem akarod, hogy a nejedet meg egy singli pasi vigye.

2018. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

1+ Villámokat szór a tekintete, ha meglát váratlanul egy ellenkező nemű egyeddel a kocsidban cseverészni.

Még ha te próbára is akarod tenni hogy féltékeny, tuti hogy böjtje lesz a dolognak rád nézve:D

2018. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

1 Próbál lazának tünni előtted, de közben meg olyan zavarba van, hogy a világba menekülne, ha engednék stb.


Kérsz még ?:DD

2018. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Semmi jó nem sülhet ki belőle, semmi.

Két szék közé fogsz esni, a másiknak nőnek csak addig kellesz, amíg van kapcsolatod. Szórakozik veled. Kerüld el.


A kérdésre válaszolva zavarban van, de még szembeötlőbb, hogy ideges lesz ha egy másik lánnyal lát.

2018. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt így nem lehet leegyszerűsíteni, mert különböző embertípusok vannak. Van, aki odamegy hozzád, és nyíltan elkezd veled flörtölni, de olyan is van, aki inkább visszahúzódik és idétlenül viselkedik. Azt sem lehet mondani, hogy ha valaki zavarban van a közeledben, akkor az automatikusan azt jelenti, hogy tetszel neki, lehet, hogy csak azért ilyen, mert tudja, hogy bejön neked, de nem akar tőled semmit, és nem akar téged megbántani, viszont ki akar kerülni a csapdahelyzetből. Szóval csak óvatosan a jelekkel, nem biztos, hogy az egyik embernél ugyanazt jelenti valami, mint a másiknál. Van, aki pl. keresi a társaságod, míg a másik éppen ellenkezőleg, szinte menekül előled. Szerintem nem léteznek mindenkire ráhúzható sablonok, viszont ha bármi olyan van, ami azt mutatja, hogy érdeklődik irántad, az kezdetnek jó. De állítólag vannak biológiai reakciók, ha egy nőnek bejön valaki, olyanokat szoktak mondani, hogy pl. kitágul a pupillája stb., de a fene se tudja, mi az igaz ebből.
2018. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Előttem már írták a zavart, a pupilla tágulást, a mosolyást stb., de ezek attól is függnek, hogy mennyire ismered az illetőt.

Ha napi kapcsolatban vagy vele megint más jelek lehet árulkodók, mint ha pl. egyszer-kétszer találkoztatok.

2018. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy milyen az alapszemélyisége. Miért kell lebuktatni az érzelmeit? Nem direkt szeretünk bele valakibe, ez általában inkább jön magától.
2018. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Most miért kellett lepontozni a válaszomat? A sok agyhalott gyk-s azt hiszi, hogy csak egyféleképpen reagálhat egy nő, ha tetszik neki valaki? Most már legalább értem, miért van itt ennyi szerencsétlen lúzer, akik csak sablonokban képesek "gondolkodni", és azt hiszik, hogy mindenre csak egyféle válasz adható.
2018. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Én sem értek ki pontozta le az 5-öst, mert igaza van. Egy mondatban kb úgy lehet ezt megfogalmazni, hogy veled maskepp viselkedik mint a többiekkel. Ez bizony lehet távolságtartóbb is és a túl közvetlen is.


Megjegyzem én is vagyok ebben a szituban (a nő) úgyhogy első kézből mondom, hogy én pl távolságtartóbb vagyok és csendesebb vele, mint másokkal. Nyilván mert zavarban vagyok.

2018. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
A tág pupilla is több dolgot jelenthet, helyzettől függően, érdeklődést is, fáradtságot, kimerültséget is, és bizonyos tudatmódosítók, gyógyszerek hatását is (létezik pl. pupillatágító szemcsepp, amit bizonyos vizsgálatoknál alkalmaznak), csak ahhoz, hogy egyértelműen eldöntsük, hogy valakin éppen melyiket látjuk, ismernünk kell őt, és hogy milyen helyzetben van.
2018. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!