Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egy nap hányszor és körülbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy nap hányszor és körülbelül mennyi időre szoktatok a párotokkal testi kontaktust létesíteni?

Figyelt kérdés

Itt most nem a szexről van szó. Például közös filmezésről akkor milyen pózban feküdtök vagy milyen pózban ültök egymás mellett esetleg az egész film alatt átkaroljátok egymást?


Futólag a lakásban egymás mellett elmenve hozzáértek egymáshoz?


A kérdésem azért teszem fel mert a párom panaszkodik, hogy állandóan csak nyúzni akarom és rajta csüngeni és ő nem akarja folyton ebben a melegben ezt és nem akar összebújni se egy filmnézés alkalmával.



2018. aug. 16. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mas hogy csinalja ne nyugtasson vagy zaklasson fel. Ha most 10 kevesbe kontaktust szereto figura valaszol itt, attol meg neked lehet az az igenyed teljesen jogosan es termeszetesen hogy tobb testi erintesre vagysz! ;)
2018. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nincsen párom, de régebben egy lány esetében szintén volt egy olyan probléma, hogy ő alig-alig akart testi kontaktust a szexen kívül és ez nekem nehezen ment. Ebből kiindulva ezt meg kell beszélni, hogy mi az ami neki már sok és mi az ami számodra úgymond szükséges. Nem mindenki szeret ölelkezni és összebújni a másikkal.


"s ő nem akarja folyton ebben a melegben"


Ez valahol természetes, ha nincs klíma, hogy nem akar ölelkezni állandóan a forróságban és nem is szabad folyton valakin csüngeni, bár ez csúnya szó.


Én amit régen nagyon szerettem, bár nem a fentebb említett lánnyal történt meg, de sokszor úgy nézett ki a filmezés, hogy derékszögben feküdtünk egymáshoz viszonyítva és én mindig az ölébe tettem a fejem, ő meg simogatta közben a hajam. Ezt én nagyon szerettem.


"Futólag a lakásban egymás mellett elmenve hozzáértek egymáshoz?"


Én általában mindig hozzáértem a kezéhez, ha tudtam vagy legalább a derekához. Ez szerintem természetes. A kézfogás is egyfajta testi kontaktus, engem például megnyugtat, ha foghattam annak a kezét akit szerettem.

2018. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szex az amire azt mondja h max neki a heti négy, mert ha elélvez akkor iszonyat elfárad nem bír mozogni.


De mi mindig egymáshoz bújunk, masszázst mindig kér, a fejem az ölében szokott lenni ha filmezünk, kényszeresen fogdos és én is őt. Puszi van, hosszú csók viszont nálunk már előjáték mert akkor feláll a farka, és ugye szexelni nem mindig akar...

2018. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem számolom ez jön természetesen
2018. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy napi hányszor, hanem hogy az igények egyezzenek.

Mi szeretünk összebújni, megérinteni egymást, de pl. melegben én sem viselem jól a kifliben alvást. Ezt a párom is tudja és nem erőlteti.

2018. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mig élt, mindig összebújva filmeztünk és akárhányszor elmentünk egymás mellett mindig adtam puszit vagy ő, vagy átölelt, megsimogatta az arcom, mindig volt testi kpntaktus, utcan is mindig mindenhol fogtam a kezét. Nekünk kolcsonosen ez volt az igeny szeeencsere de tudom ez sokaknak sok lett volna. Ő ffi létére imádta a sok bújást sose volt sok neki.
2018. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!