Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok a párotokkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal, ha kb. évente egyszer élne LSD-vel vagy gombával vagy bármi ezekhez hasonlóval?

Figyelt kérdés

Alkoholt, dohányt nem fogyaszt, esetleg párhavonta füvet, de egyebet nem. Tisztességesen dolgozik, sportol, egészségesen él.

Több részletet most nem mondok, mert független, személyességtől mentes válaszokra vagyok kíváncsi.


Ha valakinek a válasza igen, akkor hozzájuk van még kérdésem: Akkor is szakítanátok, ha egyszer próbálna ki ilyesmit? Alkalmi alkoholfogyasztást tudjátok tolerálni?


2018. aug. 3. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2018. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Egészségesen él,de drogozik.Furcsa kettősség.Ha egyszer próbálná akkor is menne a levesbe. Gondolj bele ha lenne gyerek,anyuci meg a nevelése helyett füvespartykra járna.Egyszeri kipróbálás után szoktak rászokni. Alkesz nő se kéne.
2018. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Mennyi drogos lett itt mostanaban. :O
2018. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Aki drogozik az nem él egészségesen :D
2018. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Inkább menjen el havonta párszor sörözni v dohányozzon. Az szerintem teljesen oké. A kábítószer nagyon nem. Számomra. Mások meg éljék úgy az életüket ahogy tetszik de nekem nem fér bele.
2018. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Gyűlölöm a drogosokat.
2018. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!