Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem veszem a jeleket, vagy be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszem a jeleket, vagy be képzelem?

Figyelt kérdés

Bocsi a fura címért, csak nem tudtam hogy kezdjem. Az a helyzet hogy meg ismerkedtem egy lànnyal, és ő mondta hogy jelöljem be. Be jelöltem de azóta nem keresett.

Most nekem kéne keresni, vagy várni rá? Nem úgy tűnt a talikor mint aki kapcsolatra vágyna, hanem mint inkabb barátra.

Ez volt egy hete. Tanácsokat szeretnék kérni hogy most mit csináljak?

18f



2018. aug. 17. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jel. Az oldaladra volt kiváncsi csak, mivel gondolom kifelé zárolva volt.
2018. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írj rá az ég szerelmére.
2018. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ahha... Zárolva volt igen. Lehet meg nézte és rá jött hogy elég unalmas ember vagyok, amivel igaza van. Pont ezért is nem írtam még rá, mert nem tudom hogy sülne el.

Meg nem vagyok tisztában vele mikor mennyit beszélgessünk, milyen időközönként. Nem szeretnék se nyomulni, se el távolódni, igaz az utóbbi kezd ki alakulni.

+tényleg hamar ki fogyok a témából

2018. aug. 17. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy ráírsz, és kiderül, hogy nem passzoltok/egymás vagytok teremtve, vagy nem írsz rá és semmi se történik. Sok lehetőséged nincs.
2018. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Írj neki, kérdezd meg, hogy van, mit csinál, esetleg mikor tudnátok összefutni. :)
2018. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Írj rá, most!
2018. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ő a lány, elég kezdeményezés volt részéről az is, hogy ő mondta,hogy jelöld be... Be jelölted és rá is kellett volna írnod egyből...
2018. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ott helybe jelöltem be
2018. aug. 17. 14:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtál rá?
2018. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyaralni van, nem zaklatom :D
2018. aug. 17. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!