Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategórában való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategórában való normális hozzászólásokért miért jár kitiltás csak azért, mert egy szélsőséges nézeteket valló (szexista) csoporttal túl sokszor nem ért valaki egyet?

Figyelt kérdés
Nagyon összeszedetten nullázzák a velük egyet nem értő hozzászólásokat, és ugyanekkor jelentgetik is, amit láthatóan egy idő után megunnak a moderátorok. Ellenérvek nem az ő világuk, maximum alázás, személyeskedés. Akár az is elég, ha nem mondanak ellent nekik, de nem is erősítik meg őket, viszont a hozzászólásból kiderül, hogy ellenkező nemű az illető.

2018. aug. 17. 19:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2%

Itt az megys, hogy 4 ember (nők kivétel nélkül mindegyik) a tőlük emberileg erősebbeket folyamatosan minden kérdésnél éesik az adott ember százalékát, és tolják lefelé,jelentgetik fel, csak azért, hogy nekik több legyen, mert azt hiszik, ez által okosabbnak fogják őket gondolni, miközben olyan mélyen sötétek, hogy néha fogom a fejem.


72;74;77; és most az egyik reget váltott 69%


Ez a négy egyed. Legalább okosak lennének, de...katasztrófa. A hittel kapcsolatban meg keverik a szezon a fazonnal. Konkrát bizonyitékokat cáfol az ostobábbja, és nem veszi észre, hogy saját magából csinál orbitális hülyét, és mutatja meg a saját tájékozatlanságát.

2018. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
8%

* minden kérdésnél lesik


Pont ma egy ecetes történetnél is, más is csatlakozott ugyan azzal a véleménnyel hozzám, természetesen ment a minusz, pedig épeszű ember tudja, hogy ecetet nem ad öblités gyanánt, mert nem akarja hogy bűzölögjön..

2018. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!

Nem unod még a mindennapos "miért ilyen gonoszak itt a nők" kérdéseidet?

2018. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
2018. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#4 nők? Honnan veszed, hogy róluk van szó? Magadra veszed?


Egyébként nem, nem unom, tekintve hogy még nem volt ilyen.

2018. aug. 17. 20:20
 7/35 anonim ***** válasza:
82%

6#

Én férfi vagyok. De akkor áruld el, hogy mégis kik azok a szélsőséges szexista nézeteket valló emberek

2018. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
Kikérem magamnak a 77%-osok nevében! Tudod hányan vagyunk??? Honnan a fenéből tudod, ki ír éppen? Van férfi, nő, bárki. Sokszor már azért nem válaszolok egy-egy kérdéshez, mert előttem pont ugyanolyan százalékon áll, és azt gondolják, hogy ugyanaz az ember válaszol. Hát nagyon nem!
2018. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
#8 +1 Nem csak egy 72%-os van, hihetetlen mi? Én sem az előttem válaszoló vagyok.
2018. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
2%

8-aska nem kell a műmájer előadásod, mikor pár perce is koslattál utánamk a következő kérdéshez, korábban kellj fel, hogy be akarsz vinni a hülye utcába.


Vonatkozik ez a 72-esre is.

2018. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!