Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha halljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha halljátok, hogy egy nőnek "szépen" vagy csúnyán beszólogatnak az utcán, akkor ti is jót szórakoztok rajta, valahogy megvéditek a nőt, vagy nem csináltok semmit?

Figyelt kérdés
Külsőre irányuló beszólogatásra értem, a "b*s*nálaktól" a "megsimogathatom? na nem a kutyát..." jellegű helyzetekig. Van valami különbség, hogy "szépen" vagy csúnyán szólogatnak be?
2018. aug. 18. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Jót szórakozok rajta.
2018. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem érdekel alapvetően, addig amíg nem fizikailag bántják... Engem is sokszor megaláztak a nők utcán beszólogattak,és kinevettek. Senkit nem érdekelt...

Ha odajön,és segítséget kér, vagy tényleg bajban van,akkor segítek szívesen a nőknek,de sima beszólásokkal nem kell foglalkozni.

27/F

2018. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
42%
Nem szoktam foglalkozni vele. Maximum ha olyan közel vagyok, akkor megmosolygom én is a szituációt. Nem fogom két tucat 80-90 kilós földtúró félcigány előtt játszani a rettenthetetlen oltalmazót.
2018. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Volt, hogy megvédtem nőt, de az tényleg veszélyes helyzet volt.


Simán egy pár beszólásért, fügyülésért nem megyek oda a munkagödörbe megveretni magam valami vad idegen csajért, aki átlépne rajtam, ha én feküdnék az utcán.

2018. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Abszolút hidegen hagy, nem foglalkozom vele.


És egy idegen nagykorú emberért aki nem a hozzátartozóm, nem a barátom nem rokon még csak közelebbi ismerős sem, azért Semmi testi épségemet nem kockáztatom.


Azaz idegen nő is egy ugyanolyan ember számomra mint a többi semmivel nem ér többet.

2018. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

inkább csak kéznél maradok amíg látom merre halad a konfliktus..


nemtől függetlenül bárkit megvédek ha fizikailag veszélyeztetett..vagy legalábbis megpróbálom :l

2018. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanolyan közönnyel tekintek erre a helyzetre, ahogyan a nők szoktak rám.
2018. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Csak beszólogatásért nem fogok közbeavatkozni. Láttam már olyat, hogy igazából ismerősök szájkaratéztak, utána meg kiderült hogy poén volt és jót röhögtek rajta. Ha akkor odaugrok, akkor az elég hülyén jött volna ki.

Ha látnám hogy valakit fizikailag bántanak, akkor természetesen segítek.

2018. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 HaEv ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

Ha nő vagy, nőként azt javaslom, kerüld az ilyen környéket, szórakozóhelyet. Ha nem vagy nő, ne vigyél nőt ilyen környékre, szórakozóhelyre és a probléma megoldva.

Elvétve ugyan, de vannak még azért Férfiak - akik ha egymás között meg is engedik maguknak, hogy nőről így beszéljenek, egy nő előtt nem teszik. Ha mégis, nagyon cizelláltan és megmosolyogtató kreativitással teszik - aztán elnézést kérnek a nőtől. Férfiak között a nőnek nincs szüksége védelemre, mert nem bántalmazzák verbálisan - se. Bizonyos intelligencia felett kell ahhoz lenni, hogy amikor egy hímnemű ember meglát egy ismeretlen nőt, akkor ne az legyen a kérdés számára, hogy "ez az ürítő bidé most tetszik vagy nem".

Ezután magad is tudsz válaszolni az utolsó kérdésedre.

2018. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Egyenjoguság van nem?Mit pátyolgassak egy vadidegent?
2018. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!