Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők egy nagyobb része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy nagyobb része miért várja el hogy mi férfiak megalázkodjunk egy veszekedés során?

Figyelt kérdés

Én például férfiként,megalázkodok először(bár utána is,csak szeretem) mert tudom hogy tudni akarja hogy,ugyan szeretem-e,de ha szeretem,egyszerűen előtör hogy utána megyek,van amelyik nő arra kíváncsi ilyenkor,de valamlyik meg nem.Aztán van egy határ,ami után már nem én alázkodok meg,nehogy már mindig én,a nő nem képes rá mert büszke,tartja magát?


Gondolom ez miatt is van hogy kapcsolatoknak vannak vége,egyik sem enged.


Összeveszek barátnőmmel és ő megsértődve betart nekem,de unalmas már,miért nem lehet megbeszélni és abbahagyni a hisztit?



2018. aug. 18. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a kompromisszumot és a békülést megalázkodásnak tartod, hanyagold a párkapcsolatokat...
2018. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kompromisszumról most itt nincs szó,ez nem az a fajta veszekedés volt aminek ehhez köze van,a békülés meg nem csak egyik oldalról történik,hanem másik oldalról is, vagy legalábbis történhetne,tehát részben egy békülés megalázkodás is,ha olyan az eset vagy valamennyire számíthat annak is attól függetlenül hogy van amikor nem,de persze a békülés a lényeg.


Honnan tudod ki a hibás,egyáltalán volt-e hibás,minn vesztünk össze?

2018. aug. 18. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én... én nem értem, hogy mi van ide írva...
2018. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenki azt szeretné, hogy neki legyen igaza s mindenki bólogasson neki. Ez nem holmi női tulajdonság.


Nem tudom, hogy mit értesz "megalázkodás", de nagyon sok ember arra hajaz egy vitában, hogy neki lehessen igaza, s bebizonyítsa, hogy a másik a hülye. A konfliktusok már csak ilyenek.

2018. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a lányok teszik a fiúkkal. Nő ilyet nem vár el, férfi pedig nem tesz.
2018. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaaaj istenem, akik még írni se tudnak...
2018. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!