Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindegy nagyobb veszekedesu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindegy nagyobb veszekedesunk alkalmával szakitással fenyeget a barátom, akkor vajon szerethet még engem?

Figyelt kérdés
gyakran veszekszunk,, és olyankor azzal is fenyeget hogy szakít velem. Utólag mindig azt mondja hogy csak mérgében mondta. Nem tudom eldonteni hogy ilyen kijelentesek után szeret-e engem. Sajnos ettől nem igazan érzem magam biztonságban a kapcsolatban. 25n, 27f

2016. dec. 22. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán minek olyan kapcsolatban lenni, ahol veszekedtek? o.O
2016. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tökéletes kapcsolat nem létezik, minden párral előfordul néha hogy veszekednek. Csak az én párom már többször mondta ilyenkor hogy szakít velem, de amikor meg nem veszekszünk akkor úgy érzem hogy szeret.
2016. dec. 22. 23:46
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem veszekedtem még egy párommal se, de lehet én vagyok rosszul bekötve. Nem maradnék egy percig se olyan emberrel, aki képtelen leülni, és értelmes hangnemben megbeszélni, hogy mi is van.
2016. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Kis lelki zsarolás, de ne zavarjon.

Mással is szokott zsarolgatni esetleg?

2016. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szeret,ha szeretne ilyet nem mondana.szánalmas egy pali.gratula.
2016. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
most még csak mondja,de hamarossan le is lép.csak megszokásból van veled.ne tervezz vele hosszútávon.
2016. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Korábban voltak olyan osszezordulesek amikor csak úgy otthagyott az utcán menet közben. Pl. Elmentunk wellnesezni, ott osszekaptunk valamin és abban a pillantban visszafordult es ott hagyott egyedul. De mostanaban ilyenek már nincsenek szerencsére.

Mással nem szokott fenyegetni. Nehezemre esik elhinni, mert mindig mondja azt is hogy szeret.

2016. dec. 23. 00:18
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
mondja megszokásból persze érzelemmentessen.de mondani mindent lehet naivka,a tettekkel lehet bizonyitani hogy szeret.nem veszekedéssel meg szakitással fenyegetőzve.sose szeretett ha otthagyott bárhol.a barátodnak fogalma nincs hogy kell szeretni.
2016. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy mindig tied az utolsó szó és elnézést sem kérsz, esetleg személyeskedsz. Látni kéne egy veszekedést. Csip-csup hülyeségekre nem szoktak mondani ilyeneket. Pl mikor az exbarátnőmmel összevesztünk, már kezdett személyeskedni, majd zárta volna azzal, hogy "megszoksz vagy megszöksz". Mondtam, hogy a saját házamból nem szökdösöm sehova és ezt a stílust sem fogom megszokni, úgyhogy vegye magát észre, vagy menjen a francba.
2016. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
édes istenem,milyen primitiv nők vannak.tényleg nem esik le? szerintem nem szeret,imád:D no comment.menj hozzá.
2016. dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!